LDEK na 200 Wrzesień 2017 Tom 1, 2 i 3 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

LDEK na 200 Wrzesień 2017 Tom 1, 2 i 3

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Paweł Natora

Tytuł: LDEK na 200 Wrzesień 2017 Tom 1, 2 i 3

Autor: Paweł Natora

Rok: 2017

Oprawa: miękka

Stron: 404 + 388 +148

ISBN: 9788394664862, 9788394664879, 9788394664886

Edycja przygotowująca do egzaminu WRZESIEŃ 2017

Najpopularniejszy zbiór zadań przygotowujący do egzaminu LDEK został podzielony na 3 tomy. 2 tomy znane już Państwu zawierają zadania przygotowujące do egzaminu LDEK oraz ZADANIA AUTORSKIE! Nowa edycja zbiorów jest dostosowana do egzaminu w LUTYM 2017 roku. TOM - III który zawiera AUTORSKIE ARKUSZE EGZAMINACYJNE złożone z zadań opracowanych pod kątem testu egzaminacyjnego w oparciu o literaturę rekomendowaną przez Centrum Egzaminów Medycznych. Wskazują one dokładnie stronę w danej pozycji wydawniczej na której znajduje się odpowiedź do danego pytania. Doskonale sprawdzają Twoje przygotowanie do egzaminu po przerobieniu zadań z tomu I i II.


W tej edycji oddajemy w Państwa ręce - KOMPLETNY ZESTAW PRZYGOTOWAWCZY DO LDEK
2 TOMY zadań (+ zadania autorskie) + TOM z AUTORSKIMI EGZAMINAMI (każdy egzamin ma 200 pytań) 
Arkusze testowe są dostosowane do aktualnych wytycznych Centrum Egzaminów Medycznych. (uwzględniając zmiany w roku 2017!)


Atutem zbioru są pytania pogrupowane w działy stanowiące bazę wiedzy, która może pomóc studentom ostatnich lat kierunku lekarsko-dentystycznego w przygotowaniu do egzaminów i kolokwiów.
Zbiory zawierają pytania ze wszystkich dziedzin stomatologii tj. zachowawczej, dziecięcej, protetyki, periodontologii, chirurgii stomatologicznej wzbogaconej o elementy z onkologii, ortodoncji, a także medycyny ratunkowej, bioetyki, prawa medycznego, orzecznictwa i zdrowia publicznego


TOM 1 - pytania testowe - zawiera nowe pytania typu LDEK znacząco nakierowujące na egzamin LDEK wrzesień 2017!
- stomatologia zachowawcza
- stomatologia dziecięca
- chirurgia i onkologia 
- periodontologia

Pierwszy tom został znacząco udoskonalony.Całkowicie przeredagowano pytania ze stomatologii zachowawczej oraz dodano nowe zadania autorskie z poszczególnych dziedzin stomatologii. Liczne pytania z zakresu onkologii wg wytycznych CEM.


TOM 2 - zadania testowe - zawiera nowe pytania typu LDEK znacząco nakierowujące na egzamin LDEK wrzesień 2017!
- ortodoncja
- protetyka
- bioetyka
- prawo medyczne
- orzecznictwo
- zdrowie publiczne 

TOM 3 - autorskie arkusze egzaminacyjne utworzone z pytań autorskich umożliwiające realne sprawdzenie umiejętności rozwiązywania pełnego arkuszu LDEK. DOSTOSOWANE DO NOWYCH WYTYCZNYCH W ROKU 2017!

Jedyna pozycja na rynku pokazująca trendy panujące na egzaminie oraz pytania umożliwiające skuteczne przygotowanie się do egzaminu!

Liczne pytania autorskie opracowane na podstawie zalecanej literatury oraz autorskie arkusze egzaminacyjne składające się z 200 pytań każdy. 

Bestsellerowa i jedyna na rynku pozycja wydawana od 2013 roku pozwalająca na skuteczne przygotowanie się do egzaminu LDEK.