LDEK na 200 Luty 2020 Tom 1, 2 i 3 + suplement z luty 2020 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

LDEK na 200 Luty 2020 Tom 1, 2 i 3 + suplement z luty 2020

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Paweł Natora
 • Stara Cena: 159,00 złCena: 148,99 zł
 • Ilość: kpl.
  imgDARMOWA DOSTAWA
 • Poleć produkt
 • Tytuł: LDEK na 200 Luty 2020 Tom 1, 2 i 3 + suplement z luty 2020

  Autor: Paweł Natora

  Rok: 2020

  Oprawa: miękka

  Stron: 510+470+178

  ISBN: 978-83-950926-7-1

  Edycja przygotowująca do egzaminu luty 2020

  Najpopularniejszy zbiór zadań przygotowujący do egzaminu LDEK został podzielony na 3 tomy. 2 tomy znane już Państwu zawierają zadania przygotowujące do egzaminu LDEK oraz ZADANIA AUTORSKIE! TOM - III który zawiera AUTORSKIE ARKUSZE EGZAMINACYJNE złożone z zadań opracowanych pod kątem testu egzaminacyjnego w oparciu o literaturę rekomendowaną przez Centrum Egzaminów Medycznych. Wskazują one dokładnie stronę w danej pozycji wydawniczej na której znajduje się odpowiedź do danego pytania. Doskonale sprawdzają Twoje przygotowanie do egzaminu po przerobieniu zadań z tomu I i II.


  Atutem zbioru są pytania pogrupowane w działy stanowiące bazę wiedzy, która może pomóc studentom ostatnich lat kierunku lekarsko-dentystycznego w przygotowaniu do egzaminów i kolokwiów.

  Zbiory zawierają pytania ze wszystkich dziedzin stomatologii tj. zachowawczej, dziecięcej, protetyki, periodontologii, chirurgii stomatologicznej wzbogaconej o elementy z onkologii, ortodoncji, a także medycyny ratunkowej, bioetyki, prawa medycznego, orzecznictwa i zdrowia publicznego


  TOM 1 - pytania testowe - zawiera nowe pytania typu LDEK znacząco nakierowujące na egzamin LDEK luty 2019!
  - stomatologia zachowawcza
  - stomatologia dziecięca
  - chirurgia i onkologia 
  - periodontologia

  Pierwszy tom został znacząco udoskonalony.Całkowicie przeredagowano pytania ze stomatologii zachowawczej oraz dodano nowe zadania autorskie z poszczególnych dziedzin stomatologii. Liczne pytania z zakresu onkologii wg wytycznych CEM.


  TOM 2 - zadania testowe - zawiera nowe pytania typu LDEK znacząco nakierowujące na egzamin LDEK luty 2019!
  - ortodoncja
  - protetyka
  - bioetyka
  - prawo medyczne
  - orzecznictwo
  - zdrowie publiczne 

  TOM 3 - autorskie arkusze egzaminacyjne utworzone z pytań autorskich umożliwiające realne sprawdzenie umiejętności rozwiązywania pełnego arkuszu LDEK. DOSTOSOWANE DO NOWYCH WYTYCZNYCH W ROKU 2019!

  SUPLEMENT zawiera podobne pytania z LDEK luty 2020


  Jedyna pozycja na rynku pokazująca trendy panujące na egzaminie oraz pytania umożliwiające skuteczne przygotowanie się do egzaminu!

  Liczne pytania autorskie opracowane na podstawie zalecanej literatury oraz autorskie arkusze egzaminacyjne składające się z 200 pytań każdy. 

  Bestsellerowa i jedyna na rynku pozycja wydawana od 2013 roku pozwalająca na skuteczne przygotowanie się do egzaminu LDEK.