Ldek na 200 - Komplet - Jesień 2016 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Ldek na 200 - Komplet - Jesień 2016

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Paweł Natora

Tytuł: Zbiór zadań testowych LDEK na 200 Komplet - Jesień wrzesień 2016

Autor:  Paweł Natora

Rok wydania: 2016

Wydanie: 8 tom 1 / 2 / 3

Format: 17,0 x 24,0 cm

Oprawa: miękka

ISBN: 978-83-939487-3-4

Nowe wydanie 

Informujemy, iż najnowsza edycja najpopularniejszego zbioru została podzielona na 3 tomy. 2 tomy znane już Państwu zawierają zadania przygotowujące do egzaminu LDEK oraz ZADANIA AUTORSKIE! Nowa edycja zbiorów jest dostosowana do egzaminu w LUTYM 2016 roku. Dodatkowo w tym roku został utworzony nowy TOM - III który zawiera AUTORSKIE ARKUSZE EGZAMINACYJNE złożone z zadań opracowanych pod kątem testu egzaminacyjnego w oparciu o literaturę rekomendowaną przez Centrum Egzaminów Medycznych. Wskazują one dokładnie stronę w danej pozycji wydawniczej na której znajduje się odpowiedź do danego pytania. Doskonale sprawdzają Twoje przygotowanie do egzaminu po przerobieniu zadań z tomu I i II. 

W tej edycji oddajemy w Państwa ręce - KOMPLETNY ZESTAW PRZYGOTOWAWCZY DO LDEK

2 TOMY zadań (+ zadania autorskie) + TOM z AUTORSKIMI EGZAMINAMI (każdy egzamin ma 200 pytań)

Atutem zbioru są pytania pogrupowane w działy stanowiące bazę wiedzy, która może pomóc studentom ostatnich lat kierunku lekarsko-dentystycznego w przygotowaniu do egzaminów i kolokwiów.

Zbiory zawierają pytania ze wszystkich dziedzin stomatologii tj. zachowawczej, dziecięcej, protetyki, periodontologii, chirurgii stomatologicznej wzbogaconej o elementy z onkologii, ortodoncji, a także medycyny ratunkowej, bioetyki, prawa medycznego, orzecznictwa i zdrowia publicznego

TOM 1 - pytania testowe na 350 stronach

- stomatologia zachowawcza

- stomatologia dziecięca

- chirurgia i onkologia

- periodontologia

Pierwszy tom został znacząco udoskonalony.Całkowicie przeredagowano pytania ze stomatologii zachowawczej oraz dodano nowezadania autorskie z poszczególnych dziedzin stomatologii. Liczne pytania z zakresu onkologii wg wytycznych CEM.


TOM 2 - zadania testowe na 338 stronach

- ortodoncja

- protetyka

- bioetyka

- prawo medyczne

- orzecznictwo

- zdrowie publiczneTOM 3 - autorskie arkusze egzaminacyjne utworzone z pytań autorskich na podstawie standaryzacji CEM!


Liczne pytania autorskie opracowane na podstawie zalecanej literatury oraz autorskie arkusze egzaminacyjne składające się z 200 pytań każdy.


Zadania z Lekarsko-Dentystycznych Egzaminów Państwowych