Kwalifikacja E.13 Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami część 2 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Kwalifikacja E.13 Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami część 2

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Helion Edukacja

Tytuł: Kwalifikacja E.13 Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami część 2

Autor: Halska Barbara, Bensel Paweł

Rok: 2013

Format: 17.0x24.0cm

Stron: 248

ISBN: 9788324665112

Technik informatyk nie jest zwykłym użytkownikiem komputerów. Jeśli uczeń wybiera szkołę o takim profilu, z czasem staje się prawdziwym komputerowym ekspertem.

Kwalifikacja E.13. Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk. Część 2 to kolejny tom podręcznika, który przybliży uczniom tajniki tworzenia sieci komputerowych i zarządzania tymi sieciami. W pierwszej części przedstawiono sposoby konfigurowania sieci i urządzeń peryferyjnych oraz omówiono tematykę, którą musi opanować każdy, kto chce uzyskać kompetencje administratora sieci.

Część druga książki pozwoli na zdobycie umiejętności pracy w systemie operacyjnym Linux, począwszy od instalacji systemu SLES, a na zarządzaniu użytkownikami i procesami skończywszy. Zawarto w niej także specyfikę usług serwerowych i szczegółowe warianty konfiguracji opisanych wcześniej urządzeń. Na końcu książki można znaleźć dodatkowe wiadomości z zakresu projektowania i samodzielnej budowy sieci komputerowej.