Kuchnia prababci - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Kuchnia prababci

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: REBIS

Tytuł: Kuchnia prababci

Autor: Gilbert Elizabeth

Wydanie: 1

Rok: 2014

Format: 15.5x23.5cm

Stron: 304

ISBN: 9788378184263

Elizabeth Gilbert, autorka Jedz, módl się, kochaj przedstawia książkę kucharską swojej prababci.

Po kim Elizabeth Gilbert, autorka bestsellerowego Jedz, módl się, kochaj, odziedziczyła miłość do jedzenia i talent pisarski? Po prababci...

Po kim Elizabeth Gilbert, autorka bestsellerowego ",Jedz, módl się, kochaj",, odziedziczyła miłość do jedzenia i talent pisarski? Po prababci...

Podczas rozpakowywania pudeł ze starymi rodzinnymi książkami Elizabeth Gilbert odnalazła zakurzony, pożółkły tom w twardej oprawie napisany przez jej prababcię, Margaret Yardley Potter. Ta zajmująco i zabawnie napisana książka jest nie tylko poradnikiem kulinarnym, pełnym doskonałych przepisów na wyśmienite potrawy przyrządzane z naturalnych produktów, ale także źródłem ciepłych i dowcipnych historii krzepiących ducha, pełnym literackich odniesień wspomnieniem życia niezwykłej kobiety, jej małżeństwa i wielu lat wypełnionych szczęściem i troską o rodzinę.

Elizabeth Gilbert jest autorką bestsellerów, jak chociażby zekranizowanego już ",Jedz, módl się, kochaj", (REBIS, 2007) oraz ",Botaniki duszy", (REBIS, 2014). W 2008 roku ",Time", okrzyknął ją jedną ze stu najbardziej wpływowych osób świata.

Pisząc tę książkę, Margaret Yardley Potter czerpała z ponad dwudziestu lat doświadczeń w dziedzinie gotowania i podejmowania gości. Poza prowadzeniem kolumny kulinarnej w ",Wilmington Star", autorka zajmowała się wieloma rzeczami: malowała, sprzedawała sukienki i grała na fortepianie.