Konopie dla wszystkich Lecznicze zastosowanie marihuany - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Konopie dla wszystkich Lecznicze zastosowanie marihuany

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Esteri
 • Stara Cena: 24,00 złCena: 15,18 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Konopie dla wszystkich Lecznicze zastosowanie marihuany

  Autor: Firenzuoli Fabio, Epifani Francesco, Loiacono Idalba

  Wydanie: 1

  Rok: 2016

  Format: 13.5x21.0cm

  Stron: 112

  ISBN: 9788365373717

  &,amp,amp,amp,amp,amp,amp,amp,quot,Zastosowanie konopi w medycynie to temat niezwykle aktualny. W książce Konopie... dla wszystkich. Lecznicze zastosowanie marihuany autorzy pragnęli przedstawić aktualny stan wiedzy na temat potencjalnego wykorzystania tej rośliny oraz korzyści wynikających z jej stosowania zarówno z punktu widzenia zdrowia, jak i komfortu pacjenta. Omawiają w niej również nowe perspektywy użycia konopi skonfrontowane z wynikami badań naukowych. Publikacja ta ma za zadanie przedstawić w sposób przystępny, jednakże z zachowaniem skrupulatnego podejścia naukowego, przejrzystą informację oraz rozpowszechnić wiedzę na temat konopi.
  Fabio Firenzuoli – lekarz medycyny, specjalista z dziedziny ziołolecznictwa i nadzoru nad ziołolecznictwem, dyrektor Centrum Referencyjnego ds. Ziołolecznictwa w Regionie Toskanii (CERFIT, it. Centro di Riferimento in Fitoterapia della Regione Toscana), Centrum Medycyny Integracyjnej ? Konsorcjum Szpitalno-Uczelnianego Careggi (it. Centro per la Medicina Integrativa-Azienda Ospedaliero-Universitaria Careggi) oraz Oddziału Badań Zintegrowanych nad Interakcją Roślina/Lek w Onkologii (Area di Ricerca Integrata sulle Interazioni Pianta/Farmaco in Oncologia).
  Francesco Epifani – matematyk, specjalista ds. Planowania, Programowania i Kontroli w Zarządzaniu, Ekonomiki Zdrowia, Zarządzania w Ochronie Zdrowia, Oceny i Jakości procesów organizacyjnych i produkcyjnych oraz Spraw Publicznych.
  Idalba Loiacono – farmaceutka, specjalizująca się w farmacji stosowanej, ocenie i zarządzaniu technologiami medycznymi w Służbie Zdrowia.