Kolina. Wróżka Plombuszka - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Kolina. Wróżka Plombuszka

 • Dostępność: Brak
 • Wydawca: CZELEJ
 • Cena: 7,65 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Kolina. Wróżka Plombuszka

  Autor: Aga Kękuś

  Ilustracje: Daria Lebida

  ISBN: 978-83-7563-198-2

  Stron: 12

  Oprawa: miękka

  Seria: Zębowe bajeczki do poduszeczki  "Kolina. Wróżka Plombuszka" - mała Kamilka dowiaduje się, że mleczne ząbki też trzeba plombować ... plomby mogą być we wszystkich kolorach tęczy.

  Dentysta, borowanie, próchnica, gabinet stomatologiczny... już same te słowa odstraszają najmłodszych (i nie tylko...) od pójścia do stomatologa. Książeczki z serii Zębowe bajeczki do poduszeczki to ciekawe, krótkie opowiadania z codziennego życia każdego malucha. W tych zwyczajnych trudach najmłodszym towarzyszą magiczne postacie - wróżki. Pojawiają się zawsze wtedy, kiedy mali bohaterowie potrzebują pomocy i pocieszenia w "zębowych" problemach.

  Kolorowe obrazki, ciekawe dialogi i dołączone na końcu każdej książki kolorowanki, angażują wyobraźnie dzieci, a przede wszystkim uczą jak dbać o zęby od najmłodszych lat.

  Zębowe bajeczki to również niezbędna pomoc dla rodziców. Na początku każdej z nich znajdują się porady dla rodziców - co dzieci powinny jeść aby mieć zdrowe zęby, jak przygotować małego pacjenta do wizyty u dentysty itp.

  Książeczki to również niezbędne uzupełnienie "kącika malucha" w każdym gabinecie stomatologicznym.

  Wkrótce kolejne Zębowe bajeczki do poduszeczki.