Klatka piersiowa - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Klatka piersiowa

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • Cena: 21,86 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Klatka piersiowa

  Wydanie: 1

  Rok: 2016

  Format: 16.5x24.0cm

  Stron: 156

  ISBN: 9788323335771

  Anatomia Prawidłowa Człowieka jest kontynuacją serii podręczników wydawanych pod redakcją prof. Andrzeja Skawiny. Autorzy, korzystając z wieloletnich tradycji dydaktycznych krakowskiej szkoły anatomicznej i opierając się na własnych przemyśleniach oraz doświadczeniu, starali się ująć najistotniejsze zagadnienia z zakresu anatomii człowieka w sposób przystępny, ułatwiający przyswajanie wiedzy.

  Podręcznik został wzbogacony o mianownictwo anglojęzyczne zgodnie z wytycznymi zawartymi w Krajowych Ramach Kwalifikacyjnych.

  Zachowano dotychczasowy układ opracowania i uzupełniono treść o nowe zagadnienia oraz poprawione ryciny.

  Podręcznik jest adresowany głównie do studentów pierwszego roku studiów lekarskich i lekarsko-dentystycznych, a także kierunków paramedycznych. Będzie również pomocą na wyższych latach jako uzupełnienie wprowadzenia do nauk klinicznych oraz dla lekarzy praktyków w ich codziennej pracy.

  Autorami poszczególnych rozdziałów Anatomii Prawidłowej Człowieka są pracownicy Katedry Anatomii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum oraz zaproszeni specjaliści z jednostek nauk podstawowych i klinicznych UJ CM, a także innych polskich uczelni medycznych.

  KLATKA PIERSIOWA

  ściany klatki piersiowej
  jama klatki piersiowej
  narządy klatki piersiowej - ich unaczynienie i unerwienie
  zarys rozwoju struktur klatki piersiowej