Kiełki Naturalny energetyk - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Kiełki Naturalny energetyk

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Inny
 • Stara Cena: 29,00 złCena: 24,00 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Kiełki Naturalny energetyk

  Autor: J.Kempisty, U.Chorzępa

  Wydanie: I

  Stron: 124

  Oprawa: miękka

  Rok: 2019

  ISBN: 9788395386114

  Jadwiga Kempisty (lekarz pediatra) otrzymała dyplom lekarza ponad pół wieku temu. Zawsze poszukiwała najlepszych metod pomocy pacjentom. Naczelną zasadą stosowaną przez autorkę było traktowanie organizmu całościowo(holizm). Jako pierwsza wprowadziła do Polski pojęcie skiełkowanego zboża, wydając na ten temat książkę w 1997 roku. Od 1994 roku wydała serię książek "Leczenia żywieniem". Od wielu lat propagowałą idee zdrowego odżywiania. Kładła nacisk na odbudowę prawidłowej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego m.in. przy pomocy żywych szczepów bakteryjnych, odpowiednio dobranych do schorzeń.

  Urszula Chorzępa (specjalista medycyny rodzinnej) zajmuje się leczeniem i prewencją chorób za pomocą właściwego odżywiania i metod medycyny niekonwencjonalnej (ziołolecznictwo, Tradycyjna Medycyna Chińska, homeopatia klasyczna), indywidualnie dobieranych dla potrzeb pacjentów.

  Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do zdrowia , uwzględniającego indywidualność pacjenta, jego tryb życia i środowisko. Uczyła m.in. w Londyńskim Szpitalu Królewskim i w Szwajcarskim Instytucie Homeopatii. Wykorzystuje i łączy wiedzę z wielu dziedzin medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej w celu doboru najlepszych długofalowych metod pomocy pacjentom w odzyskaniu i utrzymaniu dobrego stanu zdrowia.

  Książka: Kiełki Naturalny energetyk


  Od Autorki:

  Wszystkie wiadomości zawarte w tej książce są potwierdzone naukowo. Zawierają najnowsze osiągnięcia medycyny, biologii i fizyki. Starała się jako lekarz wykorzystać je w leczeniu naturalnym. Dzięki mojej ponad 40-letniej pracy osiągnęłam już wiele, np.udowodniłam,że jajko jest jednym z najlepszych produktów żywieniowych świata,a masło- jednym z najlepszych tłuszczów świata. Przywróciłam należyte miejsce takim produktom, jak kasza jaglana czy dynia.

  Wiele wiadomości zawartych w tej książce jest jeszcze absolutnie obcych ludziom, którzy kierują naszym żywieniem i leczeniem. Nasi naukowcy nadal stosują margarynę w dietach ukierunkowanych na leczenie przewodu pokarmowego, gdy Stany Zjednoczone wycofały margarynę z produktów spożywczych, a stan Nowy Jork ustawowo zakazał używania jej w żywieniu. Jak Państwo widzicie, książka dla jednych jest zrozumiała, dla drugich może być kontrowersyjna. Gwarantuję jednak wyleczenie wielu chorób.


  Spis treści:


  Od autorki 5

  Wstęp 7

  Historia kiełków 17

  Suche i żywe ziarno 21

  Witaminy 25

  Marko- i mikroelementy 33

  Błonnik 39

  Inne składniki skiełkowanego ziarna 43

  Medycyna ziarna 47

  Przekiełkowane ziarno dwunastodniowe 67

  Jak kiełkować ziarno 73

  Ogólne zasady żywienia 79

  Karoteny 87

  Kalorie czy energia 95

  Otyłość 105

  Naturalne antybiotyki zawarte w żywieniu 111

  Jak jeść skiełkowane ziarno 113