Język C# 6.0 i platforma .NET 4.6 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Język C# 6.0 i platforma .NET 4.6

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
 • Stara Cena: 199,00 złCena: 152,53 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Język C# 6.0 i platforma .NET 4.6

  Autor: Troelsen Andrew, Japikse Phiplip

  Wydanie: 1

  Rok: 2017

  Format: 29.3x21.6

  Stron: 1600

  ISBN: 9788301193805

  Materiał do nowego, siódmego wydania książki, został całkowicie poprawiony i napisany na nowo, aby uwzględnić ostatnie zmiany w specyfikacji języka C#, a także nowości na platformie .NET. W książce tej znajdziesz omówienie wszystkich nowych funkcji, które sprawiają, że .NET 4.6 jest obecnie wersją najbardziej kompletną, w tym:
  · Dopracowany model programowania ADO.NET Entity Framework
  · Liczne ulepszenia IDE i MVVM związane z pisaniem okienkowych programów WPF
  · Liczne aktualizacje internetowych API ASP.NET
  Jest to nowe wydanie nagradzanych i cieszących się popularnością poprzednich wersji tekstu, w których omówiono podstawowe funkcje C#, zarówno te stare jak i nowe.
  Czytelnik zdobędzie solidne podstawy posługiwania się technikami programowania obiektowego, dowie się o atrybutach i refleksji, pozna elementy generyczne oraz kolekcje. Zbada wiele zaawansowanych tematów, których próżno szukać w innych książkach (np. kody operacyjne CIL i generowanie pakietów dynamicznych).
  Celem książki jest udostępnienie czytelnikowi kompleksowego, dogłębnego omówienia podstaw języka programowania C# oraz kluczowych aspektów platformy .NET, jak również przeglądu technologii opartych na C# i .NET (ADO.NET i Entity Framework, WCF [Windows Communication Foundation], WPF [Windows Presentation Foundation] i ASP.NET [WebForms, MVC, WebAPI]).
  Po przerobieniu materiału z tych rozdziałów, czytelnik będzie świetnie przygotowany, aby wykorzystać tę wiedzę w konkretnych zadaniach programistycznych, a także do poznawania wszechświata .NET na własną rękę.