✦ Najtańsza i Największa Księgarnia Medyczna ✦ Sprawdź Naszą Ofertę!" /> Język angielski dla pielęgniarek Ewelina Joanna Małko, Christopher Yathaven Govender-Kubiec Wydawnictwo Lekarskie PZWL
img
img

Język angielski dla pielęgniarek

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: PZWL

Tytuł: Język angielski dla pielęgniarek

Autor: Małko Ewelina, Govender-Kubiec Christopher

Wydanie: 1

Rok: 2020

Format: 16.5x23.5cm

Stron: 176

ISBN: 9788320040906

Podręcznik przeznaczony jest do nauki języka angielskiego ogólnego i zawodowego na poziomie elementarnym. Publikacja umożliwia doskonalenie języka ogólnego z uwzględnieniem podstawowego zakresu słownictwa używanego w medycynie.
Uwzględniono w nim szczególnie potrzeby edukacyjne pielęgniarek planujących podjęcie pracy zawodowej za granicą.
Układ materiału oraz proponowane ćwiczenia są pomyślane tak, że przez stopniowe rozwijanie zasobu słownictwa prowadzą do poziomu umożliwiającego swobodne porozumiewanie się zarówno w sytuacjach codziennych, jaki i zawodowych.
Powtórzenia, przykłady oraz nagrania audio stanowią solidną podstawę wielopłaszczyznowej, szybkiej i skutecznej nauki. Materiał zgromadzony na dwóch płytach CD pozwala stopniowo i efektywne przełamywać bariery mówienia i rozumienie języka obcego.
Autorzy polecają zastosowanie podręcznika nie tylko jako książki kursowej dla szkół medycznych oraz szkół językowych prowadzących kursy specjalistyczne, ale również jako podstawę do nauki indywidualnej.