✦ Najtańsza i Największa Księgarnia Medyczna ✦ Sprawdź Naszą Ofertę!" /> Język angielski dla pielęgniarek Ewelina Joanna Małko, Christopher Yathaven Govender-Kubiec Wydawnictwo Lekarskie PZWL
img
img

Język angielski dla pielęgniarek

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: PZWL
 • Cena: 72,61 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Język angielski dla pielęgniarek

  Autor: Małko Ewelina, Govender-Kubiec Christopher

  Wydanie: 1

  Rok: 2020

  Format: 16.5x23.5cm

  Stron: 176

  ISBN: 9788320040906

  Podręcznik przeznaczony jest do nauki języka angielskiego ogólnego i zawodowego na poziomie elementarnym. Publikacja umożliwia doskonalenie języka ogólnego z uwzględnieniem podstawowego zakresu słownictwa używanego w medycynie.
  Uwzględniono w nim szczególnie potrzeby edukacyjne pielęgniarek planujących podjęcie pracy zawodowej za granicą.
  Układ materiału oraz proponowane ćwiczenia są pomyślane tak, że przez stopniowe rozwijanie zasobu słownictwa prowadzą do poziomu umożliwiającego swobodne porozumiewanie się zarówno w sytuacjach codziennych, jaki i zawodowych.
  Powtórzenia, przykłady oraz nagrania audio stanowią solidną podstawę wielopłaszczyznowej, szybkiej i skutecznej nauki. Materiał zgromadzony na dwóch płytach CD pozwala stopniowo i efektywne przełamywać bariery mówienia i rozumienie języka obcego.
  Autorzy polecają zastosowanie podręcznika nie tylko jako książki kursowej dla szkół medycznych oraz szkół językowych prowadzących kursy specjalistyczne, ale również jako podstawę do nauki indywidualnej.