Java Techniki zaawansowane - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Java Techniki zaawansowane

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Helion

Tytuł: Java Techniki zaawansowane

Autor: Horstmann Cay S., Cornell Gary

Wydanie: 9

Rok: 2014

Format: 17.0x24.5cm

Stron: 992

ISBN: 9788324677627

Tajniki języka Java 7!

Zastanawiasz się, dlaczego język Java zdobył taką popularność? Przyczyn jest co najmniej kilka: automatyczne zarządzanie pamięcią, możliwość uruchamiania kodu na różnych platformach, ogrom dodatkowych narzędzi oraz wyjątkowo aktywna społeczność. Nie bez znaczenia jest również świetna dokumentacja, wsparcie dla usług sieciowych oraz aktywny rozwój, którego dowodem są kolejne wersje tego języka.

Dziewiąte wydanie bestsellerowej pozycji Java. Techniki zaawansowane zostało zaktualizowane i uzupełnione o nowinki z najnowszej wersji języka Java oznaczonej numerem 7. W trakcie lektury dowiesz się, jak wydajnie korzystać ze strumieni, wyrażeń regularnych oraz baz danych.

Java 7 to całkowicie nowy, mocno rozbudowany dostęp do plików - opis wszystkich niuansów znajdziesz w tej publikacji. Co jeszcze? Tworzenie aplikacji dla różnych języków i lokalizacji, zaawansowane wykorzystanie biblioteki Swing oraz dystrybucja stworzonych aplikacji. To tylko niektóre z zagadnień poruszonych w tej wyjątkowej książce, która musi się znaleźć na półce każdego programisty języka Java.

Poznaj:

nowości języka Java 7
zaawansowane techniki korzystania ze strumieni
całkowicie nowe metody dostępu do plików
techniki łączenia się z bazą danych
potencjał języka Java

Wykorzystaj w pełni możliwości języka Java 7!