Jatin Shah Chirurgia i onkologia głowy i szyi t.1 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Jatin Shah Chirurgia i onkologia głowy i szyi t.1

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Edra Urban & Partner

Tytuł: Jatin Shah Chirurgia i onkologia głowy i szyi tom I

Autor: J. Shah, S. Patel, B. Singh

Wydanie: I polskie

Redaktor:. W. Golusiński

Stron: 476 

Rok: 2014

format: 250 x 310

Oprawa: twarda

ISBN: 978-83-7609-770-1

"Na polskim rynku wydawniczym pojawiały się pozycje omawiające problematykę nowotworów głowy i szyi, jednakże z reguły były one częścią większego opracowania dotyczącego laryngologii, chirurgii szczękowo twarzowej, radioterapii czy onkologii klinicznej. Pomimo iż wielu doskonale przygotowanych polskich lekarzy zajmuje się interdyscyplinarnym leczeniem nowotworów głowy i szyi, nie powstał do tej pory żaden wspólny podręcznik o dużej wartości edukacyjnej, który byłby swoistym "elemantarzem" dla wszystkich zainteresowanych tą problematyką.

W związku z tym, postanowiłem sięgnąć po doskonałą monografię pod redakcją Profesora Jatina Shaha, który swoim autorytetem naukowym gwarantuje doskonałą jakość opracowania, poczynając od epidemiologii, poprzez diagnostykę i na interdyscyplinarnym leczeniu kończąc. Zespół autorów, który współtworzył podręcznik, przyczynił się do jego wysokiej wartości merytorycznej.

Myślę, że pozycja ta przyczyni się do podniesienia wiedzy na temat nowotworów głowy i szyi oraz poprawy wyników leczenia."

Prof. dr hab. n. med. Wojciech Golusiński