Jak żyć z chorobą Gravesa-Basedowa? Poradnik dla pacjenta - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Jak żyć z chorobą Gravesa-Basedowa? Poradnik dla pacjenta

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Pro Medica Media
 • Cena: 69,00 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Jak żyć z chorobą Gravesa-Basedowa? Poradnik dla pacjenta.

  Autor: Armin Heufelder, Leveke Brakebusch

  Stron: 176

  Rok: 2013

  ISBN: 978-83-62953-02-8

  Poradnik napisany jest przez dr med. Leveke Brakebusch i prof. dr.med. Armina Heufeldera autorów znanego już polskim czytelnikom poradnika "Jak żyć z Hashimoto?".

  Autorzy poradnika "Jak żyć z chorobą Gravesa-Basedowa? "omawiają autoimmunizacyjną chorobę tarczycy, która występuje u około 2% populacji dorosłych (10–15 razy rzadziej u dzieci).

  Warto wspomnieć, że Leveke Brakebusch jest chora na Gravesa-Basedowa, w książce podzieliła się osobistymi doświadczeniami z chorobą. Poniżej fragment:

  "...Z powodu uciążliwych objawów choroby Gravesa-Basedowa i innej autoimmunizacyjnej choroby – RZS, nie mogłam dalej wykonywać pracy lekarza w szpitalu. Zaczęłam więc zbierać wszelkie dostępne informacje o chorobie Gravesa-Basedowa. Moja droga przez mękę – od lekarza do lekarza – przed postawieniem diagnozy i po niej, oraz doświadczenia
  innych pacjentów, skłoniły mnie w końcu do napisania poradnika dla pacjentów cierpiących na chorobę Gravesa-Basedowa. Ta książka, zawierająca wiele praktycznych informacji, ma na celu ułatwienie życia chorym na Basedowa."