Jak uatrakcyjnić swoje ciało. Od puszystości do piękności w 100 dni - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Jak uatrakcyjnić swoje ciało. Od puszystości do piękności w 100 dni

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Helion

Tytuł: Jak uatrakcyjnić swoje ciało. Od puszystości do piękności w 100 dni

Autor: Chin Cornel

Rok: 2007

Format: 14.0x21.0cm

Stron: 336

ISBN: 9788324607037

W zdrowym ciele zdrowy duch! To oczywiste, ale jak znaleźć czas i -- co najważniejsze -- chęć, aby zachować dobrą formę i atrakcyjne ciało? Kolejne zdobycze techniki zapewniają nam coraz większą wygodę, wydłużający się dzień pracy oraz siedzący tryb życia nie sprzyjają utrzymaniu smukłej sylwetki. Stajemy się coraz bardziej leniwi i -- niestety -- efekty tego stanu rzeczy doskonale widać w lustrze.

Właśnie dla leniwych i zabieganych została napisana ta książka. Bez względu na to, ile masz lat i jaki jest Twój poziom sprawności fizycznej, znajdziesz w niej wszystko, czego trzeba, aby poprawić wygląd, kondycję i samopoczucie. ",Jak uatrakcyjnić swoje ciało. Od puszystości do piękności w 100 dni", jest jak osobisty instruktor fitness: szczegółowo prezentuje ćwiczenia i pomaga obserwować postępy. Możesz dowiedzieć się, jak zwiększyć swoją sprawność, elastyczność i uzyskać smukłą sylwetkę.

Znajdziesz tu:

pełny plan budowania sprawności, istotne wskazówki dotyczące zachowania formy, podstawowe zasady odnośnie odżywiania się, rady motywujące do działania, notatnik z planem posiłków i ćwiczeń, testy samooceny oraz pomocne quizy. Oto książka, dzięki której dobierzesz program ćwiczeń
odpowiadający Twojemu stylowi życia!