Jak pokonać chroniczny ból? Trening - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Jak pokonać chroniczny ból? Trening

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Helion

Tytuł: Jak pokonać chroniczny ból? Trening

Autor: Turk Dennis C., Winter Frits

Rok: 2012

Format: 17.0x23.0cm

Stron: 279

ISBN: 9788324616404

Nie pozwól, by ciało dyktowało Ci warunki!
Naucz się rozumieć swój ból
Poznaj sposoby jego leczenia
Wybierz najwłaściwszy tryb życia
Zyskaj spokój, osiągnij relaks
Zmień podejście do swojej choroby
Podręcznik dla pacjentów i lekarzy
Wszystko, co ludzkość dotychczas uczyniła i wymyśliła, wzięło się z dążenia człowieka do zaspokojenia jego najgłębszych potrzeb i uśmierzenia bólu.
Albert Einstein
Przewlekły ból bez wątpienia jest czymś, co całkowicie zmienia Ciebie i Twoje życie. Szczęśliwe, beztroskie, niczym niezmącone chwile stają się coraz rzadsze. Musisz zrezygnować ze swoich ulubionych zajęć. Nie możesz brać udziału w spotkaniach towarzyskich, wycieczkach rowerowych czy sportowych zmaganiach. Nagłe ataki, pojawiające się w najmniej odpowiednich momentach, nieraz wywołują u Ciebie wstyd i zażenowanie. Nie chcesz już słuchać życzliwych porad, by po prostu przyzwyczaić się do tego? Uważasz, że cierpienie jest z Tobą wystarczająco długo, by teraz pożegnać się z nim bez żalu? Porzuć ten ból i poświęć się zupełnie innym aspektom życia!

Próbowałeś już wszystkiego -- farmakologii, fizjoterapii, a nawet zabiegów chirurgicznych. Wciąż boli. Cierpienie jest częścią życia, ale nie może stać się jego sednem! Autorzy tej książki wykorzystali swoje wieloletnie doświadczenie kliniczne, aby stworzyć dziesięciostopniowy program walki z przewlekłym bólem. Ich zalecenia oparte są na solidnych badaniach i sukcesach z tysiącami pacjentów. Teraz i Ty zacznij stopniowo odzyskiwać nadzieję, poczucie własnej wartości i kontrolę nad ciałem.