Jak być szczęśliwszą zdrowszą i piękniejszą - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Jak być szczęśliwszą zdrowszą i piękniejszą

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: MUZA
 • Stara Cena: 42,90 złCena: 28,27 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 7.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Jak być szczęśliwszą zdrowszą i piękniejszą

  Autor: Ashton Jennifer, Toland Sarah

  Wydanie: 1

  Rok: 2021

  Format: 14.0x20.3cm

  Stron: 352

  ISBN: 9788328715790

  „W nadchodzącym roku skupię się na zadbaniu o siebie i swoje życie”. Doktor Jennifer Ashton każdy nowy rok rozpoczyna – jak wielu ludzi – od postanowień noworocznych. W książce „Jak być szczęśliwszą, zdrowszą i piękniejszą” prezentuje roczny plan poprawy kondycji emocjonalnej i zdrowotnej. Znalazła na to skuteczny sposób! Na każdy miesiąc wyznaczyła jedno zadanie - od rezygnacji z alkoholu, przez ograniczenie cukru i mięsa w diecie, nawadnianie organizmu, poprawienie jakości snu, poprawienie pracy aż po cyfrowy detoks.
  Skupienie się na konkretnym aspekcie życia sprawia, że trwanie w postanowieniu jest znacznie łatwiejsze, a trzydziestodniowy okres to właśnie tyle, ile potrzeba, by wyrobić nawyk.
  Jennifer Ashton przetestowała cały program na sobie, dzięki czemu w każdym z rozdziałów znajdziemy część tydzień po tygodniu opisującą jej osobiste doświadczenia. Oprócz tego czytelnicy zostają zapoznani z naukowymi dowodami na zasadność podjęcia danego wyzwania i korzyściami z niego płynącymi, a także konkretnymi poradami dotyczącymi wdrożenia go w życie.