Inny sposób myślenia o edukacji z płytą CD - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Inny sposób myślenia o edukacji z płytą CD

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Impuls

Tytuł: Inny sposób myślenia o edukacji z płytą CD

Autor: Adamska-Staroń Monika, Piasecka Małgorzata, Łukasik Beata

Wydanie: 1

Rok: 2007

Format: 16.0x23.0cm

Stron: 270

ISBN: 9788373088047

Książka obejmuje w części teoretycznej zagadnienia edukacji, wyobraźni, twórczości, ekspresji i metafory, natomiast w części badawczej interpretację wybranych prac zaliczeniowych
i egzaminacyjnych studentów. Prace te dotyczą wykorzystania języka metafory w rozważaniach edukacyjnych.

Całość opiera się na analizach programu edukacyjnego w ramach przedmiotu pedagogika ogólna oraz współczesne kierunki w pedagogice. Książka może stanowić przewodnik do nauki tych przedmiotów w taki sposób, w jaki dopuszcza nowe myślenie o wielkości języków w pedagogice. Książka może stanowić przewodnik do nauki tych przedmiotów w taki sposób, w jaki dopuszcza nowe myślenie o wielkości języków w pedagogice. W książce umieszczono wywiady z Tomaszem Sętowskim, Jerzym Stuhrem, Zygmuntem Staszczykiem, Kazimierzem Madejem, na temat: Wyobraźnia – ekspresja – twórczość – metafora w pedagogice jako empiryczne dopełnienie metaforycznego widzenia świata kultury.

Do książki dołączona jest płyta CD zawierająca przykładowe realizacje studentów. Są to materiały w formie prezentacji multimedialnych, plików wideo, muzycznych oraz prac plastycznych.