Informatyka Europejczyka Zagadnienia maturalne z informatyki - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Informatyka Europejczyka Zagadnienia maturalne z informatyki

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Helion Edukacja
 • Stara Cena: 39,90 złCena: 36,66 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Informatyka Europejczyka Zagadnienia maturalne z informatyki

  Autor: Mendrala Danuta, Francuz Tomasz, Szeliga Marcin

  Wydanie: 3

  Rok: 2010

  Format: 17.0x24.0cm

  Stron: 296

  ISBN: 9788324628483

  ",Informatyka Europejczyka. Zagadnienia maturalne z informatyki. Wydanie III", to książka, która pozwoli Ci znakomicie przygotować się do najważniejszego egzaminu w życiu – matury.
  Nie powiela ona materiału z podręcznika do informatyki, ale raczej oferuje pomoc w określeniu i opanowaniu tematów, których znajomość jest niezbędna do tego, żeby bez trudu poradzić sobie na egzaminie maturalnym.
  Jeśli dobrze poznasz zakres wymaganej wiedzy teoretycznej i praktycznej, będziesz mógł zorientować się we własnych mocnych stronach i uzupełnić luki w wykształceniu. Nie bez znaczenia jest także i to, że wszystkim zagadnieniom towarzyszą zadania maturalne z lat poprzednich — to pozwoli Ci wyrobić sobie zdanie o ich poziomie trudności i sposobie myślenia ich autorów.

  Książka została podzielona na trzy części: ",Systemy i sieci komputerowe",, ",Algorytmy i techniki programowania", oraz ",Programy użytkowe",. Zadania związane z każdą z nich na 100% pojawią się na egzaminie.

  Szczególną uwagę poświęcono tu tematom najtrudniejszym — algorytmice i programowaniu. Dwie pozostałe, łatwiejsze części, autorzy potraktowali nieco bardziej skrótowo, ale nie pominęli w nich żadnej z najważniejszych kwestii. Ponadto, przygotowali dla Ciebie pewną niespodziankę — całkowicie zrezygnowali z posługiwania się mało przydatnym poza szkołą językiem Pascal i zastąpili go językiem C, mającym obowiązywać na maturze od roku 2012.