Informatyka Europejczyka Podręcznik z płytą CD Zakres podstawowy - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Informatyka Europejczyka Podręcznik z płytą CD Zakres podstawowy

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Helion Edukacja

Tytuł: Informatyka Europejczyka Podręcznik z płytą CD Zakres podstawowy

Autor: Skłodowski Jarosław

Rok: 2012

Format: 17.0x24.0cm

Stron: 328

ISBN: 9788324630172

Komputer, komputer, a pomyśleć, że wszystko zaczęło się od koła
prawa Murphy’ego

Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że świat nie powstał wraz z pierwszym komputerem. Jednak dzisiaj trudno wyobrazić sobie życie bez pecetów, maszyn liczących, robotów przemysłowych czy nawet odtwarzaczy MP3. I chociaż komputer wydaje się Twoim środowiskiem naturalnym, przekonaj się, czego jeszcze warto się dowiedzieć na temat ery informatycznej.

Zestaw Informatyka Europejczyka jest całkowicie kompatybilny z wymaganiami, jakie stawia przed każdym uczniem współczesna informatyka. Został stworzony do nauczania informatyki w zakresie podstawowym w szkołach ponadgimnazjalnych, a jego treści, struktura, duża liczba przykładów i zadań pozwalają na doskonałe opanowanie materiału.

Do książki dołączona jest płyta CD zawierająca rozwinięcia poszczególnych tematów, zestawy zadań, informacje o OpenOffice.org oraz przydatne programy i materiały do ćwiczeń zawartych w podręczniku.

Podręcznik oraz płyta z serii Informatyka Europejczyka pozwolą uczniom zdobywać wiedzę poprzez praktykę, a nauczycielom ułatwią przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób. Helion, największe wydawnictwo informatyczne w Polsce, teraz pomaga zgłębić tajemnice świata komputerów także pokoleniu przyszłych specjalistów.