Informatyka Europejczyka Podręcznik z płytą CD Edycja: Windows XP, Linux Ubuntu, MS Office 2003, OpenOffice.org - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Informatyka Europejczyka Podręcznik z płytą CD Edycja: Windows XP, Linux Ubuntu, MS Office 2003, OpenOffice.org

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Helion Edukacja

Tytuł: Informatyka Europejczyka Podręcznik z płytą CD Edycja: Windows XP, Linux Ubuntu, MS Office 2003, OpenOffice.org

Autor: Pańczyk Jolanta

Wydanie: 3

Rok: 2012

Format: 19.5x26.0cm

Stron: 328

ISBN: 9788324643837

Zaradny gimnazjalista z komputera korzysta.

Komputer już dawno przestał być dla Ciebie zagadką. Bez problemu go obsługujesz, korzystasz z Internetu, oglądasz filmiki oraz grasz w różne gry. Ale czy wiesz, że komputer to nie tylko zabawka? To również doskonałe narzędzie pracy oraz pomoc naukowa. Książka Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Edycja: Windows XP, Linux Ubuntu, MS Office 2003, OpenOffice.org została napisana przystępnym językiem, z myślą o Twoich potrzebach w zakresie uzupełniania niezbędnej wiedzy z dziedziny informatyki. Wkroczysz na kolejny poziom obsługi swojej ulubionej maszyny - poznasz różnice między oferowanymi systemami operacyjnymi i wybierzesz dla siebie pakiet biurowy. Zgłębisz także niedostępne dla Ciebie wcześniej tajemnice świata komputerów.

Lekcje w gimnazjum to najlepszy czas na rozpoczęcie pracy z bazami danych, poznanie możliwości arkuszy kalkulacyjnych oraz naukę wykorzystywania ich do rozwiązywania najróżniejszych problemów. Z tą książką bez trudu zaczniesz obsługiwać także darmowy program graficzny GIMP i tworzyć prezentacje multimedialne. Spojrzysz również na Internet jako na źródło wiedzy i prosty sposób komunikacji.

Na płycie CD zamieszczono materiały niezbędne do wykonywania ćwiczeń z podręcznika, przykłady do lekcji, dodatkowe wiadomości oraz darmowe oprogramowanie, gotowe do instalacji na komputerze.

Numer ewidencyjny w wykazie: 566/2012.