Ilustrowany leksykon zespołów w dermatologii - komplet Tomy I-III - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Ilustrowany leksykon zespołów w dermatologii - komplet Tomy I-III

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: CZELEJ
 • Stara Cena: 297,00 złCena: 252,45 zł
 • Ilość: kpl.
  imgDARMOWA DOSTAWA
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Ilustrowany leksykon zespołów w dermatologii - komplet Tom I-III

  Autor: Prof. dr hab. n. med. Andrzej Kaszuba

  ISBN: Komplet 978-83-7563-219-4

  Format: A4

  Objętość: Tom I 200 str., Tom II 210 str., Tom III 221 str.

  Rok: 2016

  Oprawa: Twarda

  „Ilustrowany leksykon zespołów w dermatologii”  to pierwszy polski i jeden z nielicznych na świecie leksykon częstszych i rzadziej występujących zespołów dermatologicznych.

  Publikacja zawiera ponad 500 kolorowych zdjęć prezentujących rzadkie zespoły dermatologiczne. Hasła ułożone są alfabetycznie, co ma duże znaczenie praktyczne, a informacje zawarte w nich mają potwierdzenie w zamieszczonych pozycjach piśmiennictwa specjalistycznego, co podnosi wartość naukową książki.

  Książka ze względu na swoją interdyscyplinarność przeznaczona jest dla szerokiego kręgu specjalistów z różnych dziedzin medycyny, ale także dla studentów medycyny, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę.

   „Ilustrowany leksykon zespołów w dermatologii” jest dziełem oryginalnym i niezwykłym. Jestem przekonany, że to źródło wiedzy pomoże rozwiązać wiele trudnych problemów, z jakimi spotyka się dermatolog, szczególnie dermatolog dziecięcy, w swojej codziennej pracy.
  Prof. dr hab. n. med. Zygmunt Adamski

  Profesor dr hab. n. med. Andrzej Kaszuba

  Kierownik Kliniki Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Ordynator Oddziału Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi, od ponad 40 lat leczy pacjentów oraz jest nauczycielem akademickim i wychowawcą kilku pokoleń lekarzy i studentów. Autor ponad 230 prac opublikowanych w czasopismach medycznych w kraju i za granicą, monografii naukowych oraz praktycznych poradników dla lekarzy dermatologów, lekarzy rodzinnych oraz studentów.