✦ Najtańsza i Największa Księgarnia Medyczna ✦ Sprawdź Naszą Ofertę!" /> Ilustrowane pytania testowe. Przygotowanie do praktycznych egzaminów klinicznych H. Beynon, L. Gompels red. Elsevier Urban & Partner
img
img

Ilustrowane pytania testowe. Przygotowanie do praktycznych egzaminów klinicznych

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Edra Urban & Partner
 • Stara Cena: 52,00 złCena: 46,28 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł : Ilustrowane pytania testowe. Przygotowanie do praktycznych egzaminów klinicznych

  Autor : H. Beynon, L. Gompels

  Redaktor : red.

  Stron : 256

  ISBN : 978-83-60290-18-7

  Rok wydania : 2007

  Wydanie : I

  Oprawa : broszurowa

  Format : 168 x 238

  W książce zestawiono blisko 120 pytań testowych, z których każde opatrzone jest fotografią przedstawiającą istotne szczegóły dotyczące konkretnej choroby. Odpowiedź na pytanie zawiera obszerny komentarz, który znajduje się na następnej stronie, co sprawia, że podręcznik czyta się łatwo i płynnie.
  Książka powinna zainteresować studentów medycyny przygotowujących się do egzaminów praktycznych z chorób wewnętrznych, gdyż stanowi nie tylko przydatne repetytorium, ale również kieruje uwagę studenta na istotne szczegóły: czy to w badaniu fizykalnym, czy w badaniach dodatkowych.
  Ze względu na to, że zagadnienia tutaj poruszane stanowią przekrój problemów z szeroko rozumianej medycyny rodzinnej, książka z pewnością będzie wartościową pomocą również dla lekarzy rozpoczynających pracę w podstawowej opiece zdrowotnej.