Hormony pod kontrolą Dzięki sprawdzonym metodom naturalnym - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Hormony pod kontrolą Dzięki sprawdzonym metodom naturalnym

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Jedność
 • Stara Cena: 33,00 złCena: 21,25 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 7.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Hormony pod kontrolą Dzięki sprawdzonym metodom naturalnym

  Autor: Heepen Gunther H.

  Rok: 2015

  Format: 16.5x20.0cm

  Stron: 144

  ISBN: 9788376609911

  Chcesz się dowiedzieć, dlaczego hormony stają się przyczyną wielorakich dolegliwości? Zastanawiasz się, czy łatwo jest się nauczyć ustalania swojego poziomu hormonów i radzenia sobie z zakłóceniami hormonalnymi?

  Stosując rozmaite moduły proponowanej w tym poradniku terapii, każdy może zacząć łagodnie regulować gospodarkę hormonalną swojego organizmu. Poradnik ten dostarcza wielu informacji o ziołach, suplementach wspomagających żywotność i środkach spożywczych, które pomagają przywrócić w organizmie równowagę, ponieważ dostarczają ważnych substancji potrzebnych do wytwarzania hormonów lub zawierają fitohormony.

  Odbiorcy:
  - wszyscy, którzy borykając się z problemami wynikającymi z braku równowagi hormonalnej i chcą wspomagać leczenie sposobami naturalnymi.

  Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
  - zawiera najważniejsze informacje dotyczące znaczenia hormonów dla organizmu
  - wskazuje symptomy braku równowagi hormonalnej w organizmie
  - opisuje przeszło 50 dolegliwości, wśród nich na przykład związane z menopauzą, zespołem napięcia przedmiesiączkowego, cukrzycą, trądzikiem czy migreną, i wyjaśnia, jak można je złagodzić, stosując alternatywne, bioidentyczne hormony
  - pokazuje, jak skutecznie łączyć naturalne hormony, środki roślinne i zalecenia dietetyczne.

  Pragniemy, aby informacje i wskazówki zawarte w tym poradniku pomogły Państwu w życiu i
  zainspirowały do podjęcia dobrych zmian. Przygotowując naszą publikację, zwróciliśmy uwagę na jej aktualność i postawiliśmy najwyższe wymagania co do jej treści oraz formy. Współpracujemy z najlepszymi redakcjami w Europie. Wszystkie informacje zostały starannie dobrane i poddane wnikliwej redakcji merytorycznej przez naszych renomowanych partnerów. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu 100% najwyższej jakości co potwierdza umieszczony na książce hologram - znak jakości.