Gruźlica Podręcznik klinicysty - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Gruźlica Podręcznik klinicysty

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Medipage
 • Cena: 86,90 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Gruźlica Podręcznik klinicysty

  Rok: 2018

  Format: 129 x 198 mm

  Autor: Preter D.O. Davies, Ajit Lalvani, Muhunthan Thillai

  Redaktor wydania polskiego: Maria Korzeniewska-Koseła

  Wydanie: 1

  Stron: 240

  Liczba ilustracji: 50

  ISBN :978-83-65946-01-0

  Oprawa: Miękka

  Dość powszechne jest przekonanie, że gruźlicą zajmują się jedynie niewielkie grupy specjalistów, lecz każdy klinicysta, niezależnie czy jest to chirurg dziecięcy, czy pielęgniarka środowiskowa, może napotkać na swej drodze właściwie każdą postać tej choroby. Ta niebezpieczna, uciążliwa i śmiertelna choroba może
  dotknąć pacjentów w dowolnym wieku oraz objąć każdy narząd. Lekarze, pielęgniarki i inni pracownicy służby zdrowia powinni się stale doszkalać, aby wiedza społeczeństwa o gruźlicy była coraz obszerniejsza.

  Gruźlica – Podręcznik klinicysty ma formę praktycznego przewodnika po kluczowych aspektach gruźlicy. Jest swego rodzaju instrukcją postępowania w przypadku gruźlicy, przeznaczoną dla lekarzy pracujących zarówno w zamożniejszych, jak i uboższych placówkach. Zawiera omówienia ciekawych przypadków, a także cenne i praktyczne rady przydatne w codziennej pracy lekarza, a w szczególności w leczeniu i kontroli tego poważnego, szerzącego się na świecie schorzenia. Liczne tematyczne diagramy i fotografie ułatwiają szybki dostęp do informacji.

  Książka jest przeznaczona dla pulmonologów, lekarzy chorób zakaźnych, pielęgniarek i innych pracowników służby zdrowia.