Gringo wśród dzikich plemion - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Gringo wśród dzikich plemion

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: ZYSK I S-KA
 • Stara Cena: 43,00 złCena: 35,47 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Gringo wśród dzikich plemion

  Autor: Cejrowski Wojciech

  Wydanie: 2

  Rok: 2011

  Format: 14.5x21.0cm

  Stron: 304

  ISBN: 9788375069259

  Jest to książka przygodowa i podróżnicza. Mądra, a jednocześnie pełna humoru. Sprawia, że Czytelnik zaczyna się głośno śmiać. Jest to także album niezwykłych fotografii z wypraw w najdziksze rejony świata. Wojciech Cejrowski zabierze Państwa na wyprawę do ostatnich dzikich plemion.

  Pierwsze egzemplarze Gringo wśród dzikich plemion trafiły do księgarń w dniu moich urodzin w czerwcu 2003 roku. Egzemplarz nr 500.000 zaksięgowano jako sprzedany w czerwcu 2011. Osiem lat na rynku i wciąż na listach bestsellerów. Złota książka!
  Pół miliona egzemplarzy to w Polsce nakład kolosalny – dlatego świętujemy i dlatego wymieniliśmy okładkę na złotą. Złota książka – jak złota płyta.
  Często mi Państwo mówią, że lekko się czyta. Wiem, ale jeśli ktoś myśli, że to dlatego, że mam lekkie pióro, to ciężko się myli – ja tę książkę pisałem z mozołem przez trzy lata. Czyta się lekko, bo jest wypracowana, wycyzelowana, a właściwie... wypocona. Wspominam o tym nie po to, żeby się użalać, ale po to, by ktoś, komu teraz idzie pod górkę, wiedział, że wysiłek popłaca. Nie ustawajcie w drodze! I bądźcie cierpliwi – na dobre owoce warto czekać latami. Ja na przykład czekam sobie teraz na ten moment, kiedy przekroczymy milion. Czekam – i nigdzie mi się nie śpieszy.
  Wojciech Cejrowski