Geriatria Praktyczny przewodnik - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Geriatria Praktyczny przewodnik

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: PZWL
 • Cena: 134,86 zł
 • Ilość:
  imgDARMOWA DOSTAWA
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Geriatria Praktyczny przewodnik

  Autor: Roller-Wirnsberger Regina, Singler Katrin, Polidori Maria Cristina

  Rok: 2021

  Format: 16.5x23.5cm

  Stron: 424

  ISBN: 9788320064704

  Geriatria. Praktyczny przewodnik, to pierwszy w Polsce podręcznik, którego styl odzwierciedla nowatorski sposób nauczania geriatrii, oparty na koncepcji medycyny „przyłóżkowej” zorientowanej na pacjenta.

  Geriatria. Praktyczny przewodnik konfrontuje Czytelnika z praktycznym podejściem do pacjenta geriatrycznego, wyjaśniając jednocześnie patofizjologiczne uwarunkowania podejmowanych interwencji. Szeroka i złożona problematyka wielochorobowości w geriatrii, przedstawiona przez wybitnych ekspertów europejskich przez pryzmat wielowymiarowej analizy wszystkich aspektów starzenia, nie odchodzi jednak od praktyki, zawsze wracając do „przyłóżkowego” podejścia geriatrycznego.

  Główną siłą książki Geriatria. Praktyczny przewodnik opublikowanej pod patronatem European Union Geriatric Medicine Society (EUGMS) jest jej praktyczny charakter. W obliczu obecnej sytuacji demograficznej jest to propozycja nie tylko dla studentów medycyny, lecz także dla wszystkich lekarzy i innych specjalistów, którzy w codziennej praktyce spotykają się z trudnym pacjentem geriatrycznym, nie zawsze mieszczącym się w utartych sposobach postępowania diagnostyczno-terapeutycznego.