Fotografia uliczna bez tajemnic - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Fotografia uliczna bez tajemnic

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Galaktyka
 • Cena: 47,94 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Fotografia uliczna bez tajemnic

  Autorzy: Bryan Peterson

  ISBN: 9788375798609

  Wydawca: Galaktyka

  Oprawa: Miękka

  Rok: 2022

  Stron: 192

  POZNAJ TAJNIKI FOTOGRAFII ULICZNEJ

  Bryan Peterson, fotograf i instruktor o międzynarodowej renomie, prezentuje sprawdzone techniki, dzięki którym będziesz szybciej dostrzegać i wykorzystywać fotograficzny potencjał zurbanizowanych przestrzeni.

  Miejska ulica, aleja spacerowa lub wiejska droga – każde z tych miejsc oferuje niezwykłe okazje fotograficzne, jeśli tylko wiesz, jak ich szukać.
  Poprzez opowieści, anegdoty i ćwiczenia zawarte w tej książce, Peterson dzieli się z czytelnikiem gotowymi receptami na uchwycenie nieprzewidywalnego świata miejskiego życia. Autor przedstawia 120 „minikronik” przygotowanych w oparciu o zdjęcia wykonane na całym świecie – od egzotycznych uliczek Waranasi w Indiach do zatłoczonego deptaka na moście Karola w Pradze. Pisze o historii każdego zdjęcia, swoim toku myślenia w czasie fotografowania, budowaniu kompozycji, psychologii kolorów, a także o tym czy dana fotografia jest wynikiem doskonałego refleksu, czy też długich minut wyczekiwania na to jedno doskonałe ujęcie.
  Zaawansowani amatorzy i profesjonaliści także znajdą tutaj coś dla siebie. Będą mogli zainspirować się podejściem Petersona do tworzenia kompozycji reżyserowanych i przypadkowych, kreatywnego wykorzystania światła zastanego, ruchu, pogody i elementów architektury.