Florina. Wróżka Lakowuszka - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Florina. Wróżka Lakowuszka

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: CZELEJ
 • Stara Cena: 7,00 złCena: 5,88 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Florina. Wróżka Lakowuszka

  Autor: Aga Kękuś

  Ilustracje: Daria Lebida

  ISBN: 978-83-7563-127-2

  Stron: 12

  Oprawa: miękka

  Seria: Zębowe bajeczki do poduszeczki

   "Gdy nasi milusińscy uśmiechają się, widać bez trudu stałe jedynki i dwójki, górne dolne. A stałe szóstki? Co to za zęby, gdzie się znajdują i kiedy wyżynają?"

   

  Dentysta, borowanie, próchnica, gabinet stomatologiczny... już same te słowa odstraszają najmłodszych (i nie tylko...) od pójścia do stomatologa. Książeczki z serii Zębowe bajeczki do poduszeczki to ciekawe, krótkie opowiadania z codziennego życia każdego malucha. W tych zwyczajnych trudach najmłodszym towarzyszą magiczne postacie - wróżki. Pojawiają się zawsze wtedy, kiedy mali bohaterowie potrzebują pomocy i pocieszenia w "zębowych" problemach.

   

  Kolorowe obrazki, ciekawe dialogi i dołączone na końcu każdej książki kolorowanki, angażują wyobraźnie dzieci, a przede wszystkim uczą jak dbać o zęby od najmłodszych lat.

  Zębowe bajeczki to również niezbędna pomoc dla rodziców. Na początku każdej z nich znajdują się porady dla rodziców - co dzieci powinny jeść aby mieć zdrowe zęby, jak przygotować małego pacjenta do wizyty u dentysty itp.

   Książeczki to również niezbędne uzupełnienie "kącika malucha" w każdym gabinecie stomatologicznym.