Fizjoterapia w wybranych dziedzinach medycyny. Kompendium - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Fizjoterapia w wybranych dziedzinach medycyny. Kompendium

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: PZWL
 • Stara Cena: 129,00 złCena: 104,49 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Fizjoterapia w wybranych dziedzinach medycyny Kompendium

  Redaktor naukowy: Jurek Olszewski  

  Autor: Jolanta Krukowska, Anita Sikora, Kamila Gworys  

  Stron: 398  

  ISBN: 9788320041477  

  Rok wydania: 2011  

  Wydanie: 1  

  Oprawa: miękka  

  Format: B5

  Pierwsze tak obszerne, syntetyczne opracowanie wiedzy z zakresu fizjoterapii, znajdującej zastosowanie w wybranych dziedzinach medycyny: pediatrii, ortopedii i traumatologii, kardiologii, neurologii i neurochirurgii, onkologii i medycynie paliatywnej, pulmonologii, otolaryngologii, ginekologii i położnictwie, urologii, reumatologii oraz geriatrii.
  Poszczególne rozdziały zostały napisane przez wybitnych polskich specjalistów - nauczycieli akademickich z doświadczeniem dydaktycznym i naukowym.
  W książce przedstawiono możliwości wykorzystania do celów profilaktycznych i leczniczych wiedzy z dziedziny kinezyterapii, balneologii, medycyny fizykalnej, dietetyki oraz masażu leczniczego i edukacji zdrowotnej.

  W książce dokonano starannej selekcji tematyki medycznej oraz wnikliwego omówienia wybranych zagadnień niezbędnych fizjoterapeutom i lekarzom. Pozycja niezbędna przede wszystkim dla studentów, w tym głównie fizjoterapii i medycyny, jak i lekarzy rodzinnych oraz lekarzy większości pozostałych specjalności.