Fizjologia człowieka z elementami fizjologii stosowanej i klinicznej - 2015 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Fizjologia człowieka z elementami fizjologii stosowanej i klinicznej - 2015

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: PZWL

Tytuł: Fizjologia człowieka z elementami fizjologii stosowanej i klinicznej - 2015

Wydanie: 3

Rok: 2015

Format: 20.5x29.0cm

Stron: 959

ISBN: 9788320049466

Książka jest kolejnym wydaniem znakomitego, bardzo poszukiwanego podręcznika, zawierającego obszerny zasób wiedzy dotyczącej fizjologii człowieka. Zasięgiem i aktualnością wiedza ta wyprzedza wiele zachodnich opracowań, szczególnie w zakresie fizjologii stosowanej. Całość została uzupełniona bogatym materiałem ilustracyjnym, co na pewno czyni książkę zrozumiałą i przystępną.
Redaktorzy dzieła przez wiele lat wykładali fizjologię człowieka studentom akademii medycznych, prof. dr hab. med. Władysław Z. Traczyk w łodzi, a prof. dr hab. med. Andrzej Trzebski w Warszawie. Autorzy poszczególnych rozdziałów są wybitnymi specjalistami z różnych ośrodków akademickich w Polsce. Podręcznik przeznaczony jest przede wszystkim dla studentów medycyny i lekarzy, ale z pewnością zainteresuje także studentów innych kierunków, takich jak wychowanie fizyczne, biologia, żywienie człowieka.