Filmoterapia scenariusze zajęć w edukacji filmowej dzieci i dorosłych - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Filmoterapia scenariusze zajęć w edukacji filmowej dzieci i dorosłych

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Difin

Tytuł: Filmoterapia scenariusze zajęć w edukacji filmowej dzieci i dorosłych

Autor: Warmuz-Warmuzińska Ewa

Rok: 2015

Stron: 173

ISBN: 9788379307142

Książka jest podsumowaniem doświadczeń autorki związanych z rozwojem dziedziny filmoterapii, zawiera przegląd programów edukacyjnych działających w Polsce, scenariusze zajęć filmowych tworzonych przez autorkę dla programów edukacyjnych Akademia Planete + DOC i dla Młodzieżowej Akademii Filmowej w Gliwicach.

Druga część książki przedstawia propozycje najnowszych filmów z podziałem na kategorie oraz szczegółowe plany zajęć z wykorzystaniem danych tytułów filmowych dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych.

Filmoterapia przekonuje czytelników, że warto stosować edukację filmową już od najmłodszych lat, jest to łatwe i dostępne narzędzie, które sprosta wymaganiom edukacyjnym i wychowawczym w coraz bardziej rozwiniętym i pędzącym świecie. To świetna propozycja dla praktyków, nauczycieli, pedagogów, terapeutów, wychowawców, rodziców i wszystkich miłośników filmów.