Evidence Based Medicine na przykładzie badań klinicznych z ramiprilem - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Evidence Based Medicine na przykładzie badań klinicznych z ramiprilem

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Medical Education

Tytuł: Evidence Based Medicine na przykładzie badań klinicznych z ramiprilem

Rok: 2012

Format: 14.5x22.0cm

Stron: 96

ISBN: 9788362510337

Książka ",Evidence Based Medicine na przykładzie badań klinicznych z ramiprilem", to już kolejna pozycja tego typu w serii ",Biblioteka Kardioprofilu. Pytania i odpowiedzi",. Monografia, którą trzymacie Państwo w rękach, to proste, podstawowe omówienie najważniejszych zagadnień związanych z medycyną opartą na dowodach (EBM), prawdziwe repetytorium tej dziedziny wiedzy.
Polecam tę książkę jednak nie tylko studentom czy młodym lekarzom, ale wszystkim, którzy śledzą najnowsze doniesienia naukowe i chcą lepiej zrozumieć wyniki wielkich randomizowanych badań klinicznych oraz krytycznie podejść do prezentowanych wniosków.
W tej monografii znajdziecie Państwo cenne uwagi, błyskotliwe myśli i celne podsumowania niektórych aspektów EBM, często powtórzone za naszymi Autorytetami i Nauczycielami: polskim nestorem EBM prof. Jackiem Spławińskim oraz znakomitym naukowcem i klinicystą prof. Grzegorzem Opolskim.