Endodoncja mikroskopowa w praktyce - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Endodoncja mikroskopowa w praktyce

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Edra Urban & Partner
 • Stara Cena: 239,00 złCena: 212,71 zł
 • Ilość:
  imgDARMOWA DOSTAWA
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Endodoncja mikroskopowa w praktyce

  Autor: A. Rembiasz-Jedliński

  Stron: 304

  Rok wydania: 2017

  Format: 210 x 270

  Oprawa: twarda

  ISBN: 978-83-65835-27-7

  Książka powstała na bazie wieloletniego doświadczenia autorki z zakresu zabiegów endodontycznych wykonywanych w powiększeniu mikroskopu, a także badań naukowych prowadzonych w tej dziedzine.
  Publikacja obejmuje zagadnienia związane z przeprowadzaniem prawidłowego leczenia endodontycznego w powiększeniu mikroskopu oraz diagnostykę endodontyczną na podstawie wyników badań radiologicznych RVG (radiowizjografia) i CBCT (tomografia komputerowa promienia stożkowego).
  „Endododoncja mikroskopowa w praktyce” to bogato ilustrowane vademecum autorskiej koncepcji leczenia dla lekarzy dopiero rozpoczynających pracę z mikroskopem, jak i tych, którzy wykonują zabiegi w powiększeniu na co dzień.

   

  O AUTORZE

  Alicja Rembiasz-Jedliński 

  Ukończyła studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2006 r. w Krakowie. Od 2007 r. pracuje w powiększeniu stomatologicznego mikroskopu zabiegowego, wykonując leczenie trudnych przypadków endodontycznych. Od 2005 r. zajmuje się prowadzeniem działalności naukowo-dydaktycznej z zakresu endodoncji i stomatologii zachowawczej. W latach 2007–2008 asystent w Pracowni Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie. Dorobek naukowy obejmują wykłady na konferencjach naukowych w kraju i za granicą (Kielce, Kraków, Łódź, Warszawa, Liverpool). Prowadzi endodontyczną grupę dyskusyjną.