E-learning w edukacji Jak stworzyć multimedialną i w pełni interaktywną treść dydaktyczną - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

E-learning w edukacji Jak stworzyć multimedialną i w pełni interaktywną treść dydaktyczną

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Helion

Tytuł: E-learning w edukacji Jak stworzyć multimedialną i w pełni interaktywną treść dydaktyczną

Rok: 2012

Stron: 312

ISBN: 9788324634088

Książka ma wysoki poziom merytoryczny, zawiera aktualną i potrzebną wiedzę, która może być pomocna w edukacji na każdym szczeblu. Konkretne wskazówki, przykłady i analizy wykorzystania nowych technologii w edukacji pozwalają Czytelnikowi w prosty i skuteczny sposób przygotować własne multimedialne materiały edukacyjne oraz wdrażać autorskie kursy e-learningowe. Zaletą książki są odpowiednio dobrane i interesująco przedstawione przykłady wraz z ilustracjami, które dodatkowo wzmacniają atrakcyjny przekaz.
prof. dr hab. nauk ekonomicznych
Tadeusz Grabiński
E-kstra e-fektywna e-dukacja

Na naukę nigdy nie jest za późno. Nie powinno także być do niej za daleko albo zbyt niewygodnie - szczególnie teraz, kiedy dostęp do zdobyczy techniki, komputerów i internetu pozwala na pogłębianie wiedzy, dokształcanie się, a nawet kończenie studiów wyższych praktycznie bez wychodzenia z domu. Zdalne kształcenie, czyli e-learning, to świetna opcja dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na dzienny czy nawet zaoczny tryb kształcenia.

Jeśli interesuje Cię możliwość nauki na odległość lub myślisz o projektowaniu własnych modułów i kursów e-learningowych, sięgnij po tradycyjne nośniki wiedzy, zanim siądziesz przed komputerem. W pierwszej części tej książki znajdziesz zarys teoretyczny całości zagadnień związanych ze zdalną edukacją. Natomiast z rozdziałów praktycznych szybko dowiesz się, jak tworzyć multimedialną i w pełni interaktywną treść dydaktyczną, którą można wykorzystać w procesie nauczania na każdym poziomie ? od szkoły podstawowej po szkolenia dla osób dorosłych. Dodatkowo poznasz szerokie zastosowanie narzędzi teleinformatycznych, systemów e-learningowych i aplikacji do tworzenia multimedialnych treści wspomagających proces uczenia.

Bliskie kształcenie na odległość

Sposób na dokształcanie i podnoszenie kompetencji zgodnie z paradygmatem uczenia się przez całe życie
Oszczędność czasu, zarówno zawodowego, jak i prywatnego
Stałe doskonalenie programu szkoleniowego
Nowoczesne sposoby i metody nauczania
Krucjata przeciw analfabetyzmowi cyfrowemu
Możliwość zdobycia dotacji unijnych w zakresie świadczenia e-usług