Dziesięć rzeczy o których chciałoby ci powiedzieć dziecko z autyzmem - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Dziesięć rzeczy o których chciałoby ci powiedzieć dziecko z autyzmem

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • Stara Cena: 44,99 złCena: 38,70 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Dziesięć rzeczy o których chciałoby ci powiedzieć dziecko z autyzmem

  Autor: Notbohm Ellen

  Rok: 2017

  Format: 16.0x23.0cm

  Stron: 224

  ISBN: 9788323342410

  Pierwsza książka, którą powinieneś przeczytać, gdy u twojego dziecko zdiagnozowano autyzm!

  Pełna przenikliwych spostrzeżeń, współczucia i humoru, ponadczasowa książka opisująca „dziesięć rzeczy”, które pomagają zrozumieć – nie zdefiniować – dzieci z autyzmem. W odróżnieniu od innych publikacji na temat autyzmu pozwala spojrzeć na świat oczami dziecka, usłyszeć jego głos, który w narastającej wokół autyzmu wrzawie często bywa niesłyszany. Publikacja Ellen Notbohm powinna się stać obowiązkową lekturą wszystkich rodziców, krewnych, pracowników społecznych, nauczycieli oraz terapeutów dzieci z autyzmem.

  „Ellen Notbohm po raz kolejny przypomina nam, że powinniśmy się więcej uczyć niż nauczać innych i że powinniśmy więcej słuchać niż mówić”.
  dr Paula Kluth, doradca ds. autyzmu

  „Tylko ta publikacja w 100% wyjaśniła zachowanie mojego syna. Nikt, nawet lekarze, nie potrafił wytłumaczyć mi, co czuje mój syn. Często powtarzałam: «Jak bardzo chciałabym móc spojrzeć na świat jego oczami, choćby przez jeden dzień». Ta książka mi to umożliwiła”.
  Caroline Nel, rodzic dziecka z autyzmem

  „Po lekturze wielu książek na temat autyzmu stwierdziłam, że ta będzie dla mnie najlepsza. Czytając ją, na przemian śmiałam się i płakałam. Świadomość, że nie ja jedna rozumiem, o co w tym chodzi, przyniosła mi spokój i ulgę. Dzięki tej publikacji poznałam nowe strategie i koncepcje, które okazały się pomocne. Ellen Notbohm opowiada o moim synu, jestem zachwycona jej pozytywnym nastawieniem!”
  Karen Maher, rodzic dziecka z autyzmem