Dziennik Zabaw Zima – Seria 4 pory roku - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Dziennik Zabaw Zima – Seria 4 pory roku

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Dziennik Zabaw
 • Stara Cena: 89,00 złCena: 79,00 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Dziennik Zabaw Zima – Seria 4 pory roku

  Autor: Ewa Wojtan

  Oprawa: twarda

  Rok: 2022

  Stron: 160

  ISBN: 9788396216618

  Dziennik Zabaw Zima to pięknie ilustrowana książka pełna kreatywnych i twórczych pomysłów na świąteczne i zimowe zabawy. Książka jest dedykowany dla dzieci przedszkolnych i szkolnych oraz rodziców i nauczycieli.

  Najnowszy Zimowy Dziennik Zabaw, to pierwsza książka z serii Dziennik Zabaw Cztery Pory Roku. Kolejne książki z tej serii są w planach wydawniczych na 2023 rok LATO i JESIEŃ i na 2024 rok WIOSNA.

  Książka świąteczno-zimowa ma aż 160 stron i ponad 300 kolorowych zdjęć zachęcających do zabawy i tworzenia pięknych dekoracji!

  Dziennik Zabaw ZIMA zawiera inspiracje i pomysły dostosowane do zimowej pory roku, oraz świąt Bożego Narodzenia.

  Dlaczego książka, a nie e-book?

  Papierową i pięknie wydaną książkę możecie otworzyć wspólnie z dzieckiem bez korzystania z komputera i tracenia czasu na szukanie pomysłów. Możecie wybrać co chcecie zrobić na podstawie spisu treści lub zdjęć i razem tworzyć niezwykłe prace, budując przy tym niezapomniane rodzinny chwile i wspomnienia. Książka jest zawsze pod ręką i dziecko może sięgnąć po nią, kiedy tylko zechce bez potrzeby uruchamiania komputera.

  Każdy z Dzienników Zabaw zawiera inne zabawy, pomysły plastyczne oraz inspirujące, kolorowe zdjęcia. Nic w książkach się nie powtarza, tylko pięknie dopełnia i zachęca do kolejnych twórczych odkryć.

  Książka Dziennik Zabaw Zima, to idealna propozycja na prezent i pomoc dla każdego rodzica, nauczyciela i osoby pracującej z dziećmi.

  Dzięki papierowej książce będziecie mogli korzystać z pomysłów na zabawy bez komputera czy smartfona. Wybieracie zabawę według spisu treści lub na podstawie zdjęć i możecie razem tworzyć, budując niezapomniane wspomnienia!

  Kup książkę zamiast kolejnej zabawki!