Dziennik Zabaw Lato – Seria 4 pory roku - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Dziennik Zabaw Lato – Seria 4 pory roku

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Dziennik Zabaw
 • Cena: 87,99 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Dziennik Zabaw Lato – Seria 4 pory roku

  Autor: Ewa Wojtan

  Oprawa: twarda

  Rok: 2023

  Stron: 160

  ISBN: 9788396216014

  Dziennik Zabaw Lato to pięknie ilustrowana książka pełna kreatywnych i twórczych pomysłów na wakacyjne zabawy i nudne deszczowe dni. Książka jest dedykowany dla dzieci przedszkolnych i szkolnych oraz rodziców i nauczycieli.

  Najnowszy Wakacyjny Dziennik Zabaw, to druga książka z serii Dziennik Zabaw Cztery Pory Roku.

  Książka wakacyjna ma ponad 160 stron, ok. 300 kolorowych zdjęć zachęcających do zabawy i tworzenia pięknych i klimatycznych dekoracji!

  Dziennik Zabaw LATO zawiera inspiracje i pomysły dostosowane do wakacyjnej pory roku oraz różnorodne pomysły na deszczowe dni, czy warsztaty kreatywne. Wykonacie różne ciekawe pace plastyczne z elementów natury takich jak piasek, patyki, kamienie, a także z rolek czy papierowych talerzyków.

  DZIENNIK ZABAW LATO - Ewa Wojtan Nośnik książka papierowa
  Kup książkę zamiast kolejnej zabawki!
  Każdy z Dzienników Zabaw zawiera inne zabawy, pomysły plastyczne oraz inspirujące, kolorowe zdjęcia. Nic w książkach się nie powtarza, tylko pięknie dopełnia i zachęca do kolejnych twórczych odkryć.

  Książka Dziennik Zabaw Lato, to idealna propozycja na prezent i pomoc dla każdego rodzica, nauczyciela i osoby pracującej z dziećmi. Bardzo pozytywne opinie czytelników, rodziców i dzieci o naszych dwóch pierwszych książkach mówią same za siebie!

  Dzięki papierowej książce będziecie mogli korzystać z pomysłów na zabawy bez komputera czy smartfona. Wybieracie zabawę według spisu treści lub na podstawie zdjęć i możecie razem tworzyć, budując niezapomniane wspomnienia!

  DZIENNIK ZABAW LATO - Ewa Wojtan ISBN 9788396216014
  Doskonała jakość książki z mnóstwem zdjęć!
  Książka ma służyć Wam i dzieciom w doskonałym stanie przez lata. Dziennik Zabaw Zima to również piękny prezent dla kogoś bliskiego i ważnego. Dlatego zadbałam w książce o każdy szczegół!

  Szyto-klejona książka z twardą okładką

  160 stron wiedzy; porad, pomysłów i wskazówek

  Poręczny format ok 22cm x 22cm

  Ponad 300 kolorowych zdjęć z inspiracjami

  Wysokiej jakości papier

  Dwie wstążeczki do oznaczania stron

  DZIENNIK ZABAW LATO - Ewa Wojtan Wydawnictwo inne
  Czego się dowiesz dzięki tej książce?
  W książce znajdziesz zadania i pomysły na każdy pochmurny dzień roku, nudne popołudnie, czy zorganizowanie ciekawej aktywności podczas warsztatów kreatywnych dla dzieci.

  Poznasz inspiracje na wykonanie ciekawego rękodzieła, drobnych i oryginalnych prezencików, utrwalenie pamiątek wakacyjnych, czy prac z wykorzystaniem elementów natury takich jak patyczki, muszelki, czy piasek.

  Odkryjesz wakacyjne zabawy i aktywności twórcze. Wykonamy wspólnie ciekawe, wakacyjne pejzaże, zabawne odciski dłoni, wazoniki, czy wesołe zwierzątka z różnych ciekawych materiałów.