Dziennik diety Szczuplej dzień po dniu! - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Dziennik diety Szczuplej dzień po dniu!

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Helion
 • Stara Cena: 34,90 złCena: 24,17 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 7.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Dziennik diety Szczuplej dzień po dniu!

  Autor: Dąbrowska-Górska Barbara, Jarzynka-Jendrzejewska Magdalena, Sypnik-Pogorzelska Ewa

  Wydanie: 2

  Rok: 2015

  Format: 15.0x21.0cm

  Stron: 272

  ISBN: 9788328308480

  Lustereczko, powiedz przecie, kto od dzisiaj jest na diecie?

  Czy lubisz patrzeć na siebie w lustrze? Masz szczupłą twarz, smukłą figurę i zdrową cerę? A może jednak warto by schudnąć? Jeżeli zainteresował Cię tytuł tej książki, na pewno nieobca jest Ci frustracja towarzysząca spojrzeniu na swoje odbicie. Z pewnością stosowałaś różne diety cud i masz za sobą wiele prób zgubienia dodatkowych kilogramów. No właśnie — prób! A może by tak podejść do sprawy racjonalnie i z szerszej perspektywy? I w końcu zrozumieć, co sprawia, że znów nie możesz wcisnąć się w ulubione dżinsy?
  Od poniedziałku się odchudzam!

  Zacznę od poniedziałku… po świętach, od nowego roku! Brzmi znajomo? Mijają poniedziałki i święta, a Ty kolejny raz stajesz przed lustrem i obiecujesz: „Biorę się za siebie!”. I co? Znów brak efektów! Niestety, bez odpowiedniej motywacji nawet sądowy zakaz zbliżania się do jedzenia nie jest w stanie uchronić Cię od popełniania kalorycznych grzeszków w trakcie diety. Czas spojrzeć nie tylko w lustro, ale i prawdzie w oczy!
  Załóż dziennik diety!

  Badania dowiodły, że osoby notujące przebieg odchudzania osiągają fantastyczne, trwałe wyniki! Dlaczego? Taki dziennik pozwala im poznać własne zachowania żywieniowe, szkodliwe przyzwyczajenia i słabości. Mogą też opisać w nim swoje sukcesy. Zacznij już dziś prowadzić własny dziennik — i odkryj cenne wskazówki, dzięki którym w pełni wykorzystasz potencjał tej niezwykłej książki!