Działalność informacyjna członków gospodarstwa domowego i jego decyzje ekonomiczne - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Działalność informacyjna członków gospodarstwa domowego i jego decyzje ekonomiczne

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: CeDeWu
 • Stara Cena: 64,00 złCena: 52,80 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Działalność informacyjna członków gospodarstwa domowego i jego decyzje ekonomiczne

  Autor: Dejnaka Agnieszka, Forlicz Stefan, Patrzałek Wanda

  Wydanie: 1

  Rok: 2012

  Format: 16.5x23.5cm

  Stron: 278

  ISBN: 9788375562750

  Procesy informacyjne i podejmowania decyzji zachodzące wewnątrz gospodarstwa domowego nie stanowiły do niedawna przedmiotu badań nauk ekonomicznych. W literaturze zarówno polskiej, jak i światowej istnieje bardzo niewiele publikacji na ten temat.

  Dlatego też wychodząc z założenia, że poznanie procesów zachodzących wewnątrz gospodarstwa domowego jest istotne dla poznania zachowań gospodarstw domowych, a poprzez to funkcjonowania rynków, podjęte zostały badania przez grono pracowników Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu i Uniwersytetu Wrocławskiego. Plonem tych badań jest niniejsza monografia.

  W jej części I przedstawione zostały problemy informacyjne funkcjonowania gospodarstw domowych, w części II zaś procesy decyzyjne. Lektura przedstawianej książki powinna być interesująca przede wszystkim dla pracowników naukowych zajmujących się problematyką zachowań konsumentów, ale także ekonomiką informacji, czy szerzej teorią informacji, studentów kierunków ekonomicznych, a także wszystkich praktyków życia gospodarczego, którzy chcieliby lepiej poznać i zrozumieć zachowania gospodarstw domowych.