Dyspraktyczna Łucja - Historia sensoryczna dziewczynki z trudnościami w planowaniu ruchów - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Dyspraktyczna Łucja - Historia sensoryczna dziewczynki z trudnościami w planowaniu ruchów

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Empis
 • Cena: 13,00 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Dyspraktyczna Łucja - Historia sensoryczna dziewczynki z trudnościami w planowaniu ruchów

  Autor: Marta Wiśniewska

  Stron: 30

  Oprawa: miękka

  Rok: 2018

  ISBN: 978-83-950176-0-5

  Książka została napisana z myślą o dzieciach, które nie potrafią powiedzieć swoim rodzicom, nauczycielom co czują mając trudności z zaplanowaniem i wykonywaniem różnych zadań ruchowych. Dyspraktyczna Łucja to dziewczynka, która ma problemy z płynnym i efektywnym działaniem. W efekcie tego ma kłopoty z codziennymi czynnościami (czynności samoobsługowe, nauka, zabawa), bo stale pozostaje w tyle. Bywa smutna, nie lubi się bawić z innymi dziećmi, bo zawsze czuje się od nich gorsza i słabsza.

  Dyspraktyczna Łucja to druga, po Sensorycznym Brunie, książeczka przedstawiająca świat widziany oczami dziecka z zaburzeniami integracji sensorycznej.

  Mam nadzieję, że książka przybliży rodzicom, terapeutom i nauczycielom problemy dzieci z dyspraksją oraz wspomoże ich w budowaniu środowiska rozwojowego skrojonego na miarę potrzeb tych dzieci.

  Marta Wiśniewska - dr n. humanistycznych w zakresie pedagogiki, pedagog specjalny - oligofrenopedagog, logopeda, instruktor i terapeuta metody integracji sensorycznej