Dobrze zaprojektowane życie - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Dobrze zaprojektowane życie

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Galaktyka
 • Stara Cena: 39,90 złCena: 23,94 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 7.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: DOBRZE ZAPROJEKTOWANE ŻYCIE. PRZEŁOMOWA METODA Z UNIWERSYTETU STANFORDA

  Autor: BILL BURNETT, DAVE EVANS

  Strony: 232

  Format: 152 x 227

  Oprawa: miękka

  ISBN: 978-83-7579-631-5

  Data wydania: 25.09.2017

  Myśl i realizuj swoje talenty jak inżynier!
  Książka Dobrze zaprojektowane życie podsunie ci pomysły i narzędzia niezbędne, by zaplanować własną drogę i rozwijać wybrane predyspozycje. Podpowie, jak zaprojektować życie, które pokochasz. 
  Autorzy rozważają cztery aspekty życia: pracę, zdrowie, zabawę i miłość, ale skupiają się głównie na pracy zawodowej, ponieważ to ona zajmuje nam większość czasu.
  Jeśli twoja praca jest niekończącym się kieratem, źródłem opresji i udręką, pora na zmiany! 
  Jeśli lubisz swoją pracę i znajdujesz w niej spełnienie, również nie jesteś wolny od trosk. Bywasz sfrustrowany, bo trudno ci pogodzić karierę i życie prywatne. Ty też musisz zacząć myśleć inaczej.
  Nieważne, kim jesteś, gdzie mieszkasz, co robisz, ile masz lat – ta książka pomoże ci znaleźć właściwe rozwiązania twoich problemów. 
  Dobrze zaprojektowane życie to takie, które ma sens. To stan idealnego zgrania ze sobą tego, kim jesteś, w co wierzysz i co robisz. Myślenie projektowe daje ci szansę na szczęśliwe, pełne, satysfakcjonujące i kreatywne życie, od którego dostaniesz więcej, niż zainwestowałeś.

  Myślenie projektowe jako metoda planowania życia po zakończeniu studiów było przez wiele lat tematem zajęć dla studentów Uniwersytetu Stanforda. Kurs cieszył się ogromnym uznaniem, jego sława wykroczyła poza mury uczelni, a dziś jest dostępny dla wszystkich dzięki stronie internetowej www.designingyour.life i niniejszej książce.