Dla zdrowia i urody. Suplementy piękna, zdrowia, optymizmu i wigoru - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Dla zdrowia i urody. Suplementy piękna, zdrowia, optymizmu i wigoru

 • Dostępność: Brak
 • Wydawca: Alegoria
 • Stara Cena: 35,00 złCena: 26,00 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: DLA URODY I ZDROWIA Suplementy zdrowia, optymizmu i wigoru

  Autor: Miguel Angel Almodovar

  Konsultacja naukowa Adam Rudzki

  Przekład z hiszpańskiego Agata Tołłoczko, Martyna Giedrowicz

  Format: A5 

  Stron: 200 

  Oprawa: miękka

  Rok wydania: 2010

  ISBN: 978-83-62248-24-7

  Wkraczasz w wiek dojrzały?  Obawiasz się efektów starzenia? Chcesz zachować sprawność fizyczną i intelektualną,  urodę i wigor, a uniknąć dolegliwości związanych z wiekiem? Szukasz skutecznej metody, jak to zrobić? A może wśród członków twojej rodziny i przyjaciół jest ktoś, kto już boryka się z takimi problemami?

  Skorzystajcie z doskonałej recepty opracowanej przez Miguela Angela Almodovara. Ten znany hiszpański dietetyk, socjolog, dziennikarz i pisarz radzi, jak zmienić tryb życia i codzienną dietę, aby cieszyć się świetną formą również w drugiej połowie życia. Przedstawia niezwykłą rolę suplementów w leczeniu wielu chorób (od „zwykłego” przeziębienia, poprzez choroby układów krwionośnego, trawiennego czy nerwowego, aż do chorób cywilizacyjnych takich jak, np. zespół chronicznego zmęczenia czy depresja).

  Szczegółowo omawia najważniejsze produkty o dużym potencjale terapeutycznym, przede wszystkim podstawowe suplementy diety: DHEA, fosfatyloseryn, L-argininę, melatoninę, kwasy omega-3, propolis, koenzym Q-10, tryptofan i koci pazur. Nie zapomina też o  innych produktach, które wzmacniają psychiczną i fizyczną sprawność organizmu (np. probiotyki, lecytyna, tyrotoksyna, aloes, ginkgo biloba (miłorząb), CLA, chrząstka rekina). Przedstawia właściwości tych substancji i zastosowanie, wyjaśnia, jakie są skutki ich niedoboru, ale podaje także efekty uboczne i przeciwwskazania. Radzi, jak i kiedy je zażywać, aby były dobrze przyswajane i dawały pożądane efekty. Informuje o naturalnych źródłach suplementów diety.

   Jego poradnik pomoże wybrać najbardziej odpowiedni dla nas środek z bogatej oferty substancji tego typu dostępnych na rynku.

  Odpowiednio dobrane suplementy w połączeniu z właściwą dietą i codzienną aktywnością fizyczną to inwestycja w zdrowie i urodę!