Dieta z sukcesem SIMPLE GLYX. Przyjazny indeks glikemiczny - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Dieta z sukcesem SIMPLE GLYX. Przyjazny indeks glikemiczny

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Esteri
 • Cena: 18,35 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 9.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Dieta z sukcesem SIMPLE GLYX. Przyjazny indeks glikemiczny

  Autor: Grillparzer Marion

  Wydanie: 1

  Rok: 2019

  Format: 16.9x23.3cm

  Stron: 160

  ISBN: 9788365373311

  Słyszałeś już cokolwiek na temat SIMPLE GLYX - diecie o niskim indeksie glikemicznym?

  Już ponad 1,5 miliona osób sięgnęło po książki Marion Grillparzers o diecie opartej na niskim indeksie glikemicznym
  SIMPLE GLYX to dieta zalecana przez lekarzy, ponieważ już w ciągu 4 tygodni poprawia samopoczucie, stan zdrowia i wyniki badań krwi.

  To dieta, która tak naprawdę nie jest dietą, ale zmianą stylu życia..

  Dieta SIMPLE-GLYX jest….
  Całościowa: najważniejsza reguła diety brzmi – smakować życie i jedzenie. Tylko kiedy czujemy, że coś na nas dobrze działa, jesteśmy w stanie coś zmienić w swoim życiu. Do tego potrzebujemy sposobów postępowania dla uzyskania lepszego samopoczucia i walki ze stresem. I aktywności fizycznej, którą łatwo można włączyć do codziennego życia.
  Metaboliczna: jedząc mądrze wpływamy na naszą przemianę materii, więc chudnięcie staje się proste. Spożywając produkty o niskim indeksie glikemicznym regulujemy stężenie glukozy we krwi. A dzięki spożywaniu białka i niezbędnych kwasów tłuszczowych zwiększamy swoją termogenezę: kalorie uciekają przez skórę w postaci ciepła.
  Smaczną dietą: nic nie jest zakazane. Przepisy są różnorodne- każdy znajdzie coś dla siebie. Od przekąsek jedzonych palcami (finger food) aż do potraw „jesz, ile chcesz”. Dla wegan i mięsożerców.
  Dietą dnia codziennego: sami wybieramy co pasuje do naszego życia. A żeby wskoczyć w lekkość zmysłów nie ma nic skuteczniejszego, radośniejszego, oszczędzającego czas niż trampolina.
  Dietą lekarzy: chroni serce, zapobiega cukrzycy, utrzymuje sprawność umysłu, uwzględnia problem nietolerancji pokarmowej i hamuje rozwój stanów zapalnych w organizmie.
  Dla każdego: potrawy niskoglikemiczne smakują i młodym i starszym. Kobietom i mężczyznom. Osobom żyjącym samotnie i w związkach. Szczupłym i grubym. Wegetarianom i mięsożercom. Także program aktywności ruchowej jest dla każdego.
  Dziecinnie łatwa: dieta oparta o IG to wiedza z 30 lat doświadczeń, pełna prostych reguł, życiowych przepisów na zdrowie, odrobiny motywacji sprowadzonych do prostego systemu kolorów świateł drogowych.
  Dietą na całe życie: czujemy, że jesteśmy w formie, rozbudzeni, radośni, zdrowi… i pozostajemy przy tej diecie, czasem bardziej, czasem mniej ściśle.