Dieta KETO. Trzydziestodniowy plan na zrzucenie wagi, przywrócenie równowagi hormonalnej - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Dieta KETO. Trzydziestodniowy plan na zrzucenie wagi, przywrócenie równowagi hormonalnej

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Helion
 • Stara Cena: 49,00 złCena: 33,53 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 7.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Dieta KETO. Trzydziestodniowy plan na zrzucenie wagi, przywrócenie równowagi hormonalnej

  Autor: Josh Axe

  Rok: 2020

  Stron: 334

  ISBN: 9788328362178

  Wiele milionów osób zmaga się ze skutkami nieprawidłowego żywienia. Najczęściej chodzi o masę ciała, ale problem jest o wiele szerszy - źle odżywiony organizm choruje, układ odpornościowy działa niepoprawnie, zwiększa się ryzyko wystąpienia nowotworów czy zaburzeń hormonalnych. Tych problemów nie rozwiążą lansowane przez celebrytów modne diety, które nie mają nic wspólnego ze zdrowym żywieniem. Z kolei zalecane powszechnie diety w rodzaju ",1200 kcal", mogą się kończyć tylko w jeden sposób: błyskawicznym powrotem nadwagi zaraz po zakończeniu terapii. Czy nie istnieje jakiś inny, lepszy sposób?

  Owszem, istnieje - i opisano go w tej książce. Dieta ketogeniczna jest znana od lat, jednak dopiero teraz, po przeprowadzeniu wyczerpujących badań, które objęły szeroki zakres: od tradycyjnej medycyny chińskiej i ajurwedy po zdobycze współczesnej nauki i medycyny integracyjnej, można było zbudować kompletny system żywienia, w pełni dostosowany do potrzeb ludzkiego ciała. Dziś dieta ketogeniczna jest naukową metodą redukcji stanów zapalnych, poprawy równowagi hormonalnej, pozbycia się nadwagi i polepszenia zdrowia. Nie wymaga głodowania, ograniczania ilości jedzenia czy liczenia kalorii. Jest to oparta na zdrowych produktach wysokotłuszczowa dieta o umiarkowanej ilości białka i niskiej ilości węglowodanów. Warunkiem odniesienia sukcesu jest jednak dobre zapoznanie się z podstawami i uniknięcie kilku poważnych błędów!

  W tej książce:

  fizjologiczne mechanizmy diety ketogenicznej
  zasady stosowania diety ketogenicznej
  mądre suplementowanie diety keto
  keto dla wegetarian
  ketogeniczne plany do zadań specjalnych
  proste i sprawdzone przepisy oraz spis najlepszych produktów
  Keto to nie magia. To dieta, która uzdrawia!
  O autorze
  Dr Josh Axe - jest lekarzem medycyny naturalnej, dietetykiem i chiropraktykiem. W 2008 roku założył centrum medycyny funkcjonalnej w Nashville, które bardzo szybko zyskało rozgłos i renomę. Jest ekspertem w dziedzinie zdrowego odżywiania i medycyny naturalnej, bada też starożytne techniki leczenia. Często udziela porad żywieniowych dla sportowców zawodowych. Jego pasją jest przekazywanie wiedzy innym — napisał kilka znakomicie sprzedających się książek, dzięki którym miliony ludzi na całym świecie uczą się, jak jeść mądrzej i żyć zdrowiej.