Dieta 5:2 150 prostych przepisów na posiłki poniżej 300 kcal, które pozwolą Ci schudnąć - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Dieta 5:2 150 prostych przepisów na posiłki poniżej 300 kcal, które pozwolą Ci schudnąć

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Helion

Tytuł: Dieta 5:2 150 prostych przepisów na posiłki poniżej 300 kcal, które pozwolą Ci schudnąć

Autor: Logan Samantha

Rok: 2015

Format: 15.5x23.5cm

Stron: 184

ISBN: 9788324696444

Schudnij skutecznie, szybko i bezboleśnie!
Próbujesz wybrać najlepszą spośród tysiąca cudownych diet? A może już wypróbowałaś je wszystkie i żadna Cię nie usatysfakcjonowała? Jeśli nie chcesz głodować, obciążać wątroby ani trenować po kilka godzin dziennie, postaw na metodę prostą i skuteczną.

Dieta 5:2 jest jedną z najchętniej stosowanych na świecie. Na czym polega? Przez pięć dni w tygodniu jesz to, co zawsze, a przez dwa kolejne ograniczasz liczbę przyswajanych kilokalorii do pięciuset (kobiety)/sześciuset (mężczyźni). Te dwa dni pomagają Ci „zresetować” metabolizm i zwiększyć wydajność Twojego organizmu, który zacznie spalać nagromadzony tłuszcz znacznie szybciej i niemal nieodczuwalnie.

W tej książce znajdziesz przepisy, które możesz wykorzystać podczas dwóch dni postnych diety 5:2, a także wskazówki, jak przygotować satysfakcjonujące, sycące posiłki mimo ograniczenia ich wartości kalorycznej. Ta niezwykła dieta pozwoli Ci schudnąć, zapobiec wielu chorobom, a ponadto przyczyni się do przedłużenia Twojego życia. Chudnij, nie głoduj i żyj długo i szczęśliwie!

Samantha Logan zaczęła eksperymentować z dietą przerywaną, gdy przez kilka lat po urodzeniu drugiego dziecka nie mogła pozbyć się nadwagi. Opracowane w tym czasie przepisy diety pozwoliły jej zrzucić niemal 14 kg!