Diagnoza Różnicowa dla Fizjoterapeutów. Kiedy kierować pacjenta do innego specjalisty? wyd.6 - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Diagnoza Różnicowa dla Fizjoterapeutów. Kiedy kierować pacjenta do innego specjalisty? wyd.6

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: DB Publishing
 • Cena: 389,00 zł
 • Ilość:
  imgDARMOWA DOSTAWA
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Diagnoza Różnicowa dla Fizjoterapeutów. Kiedy kierować pacjenta do innego specjalisty?

  Autor: Catherine Cavallaro Goodman, John Heick, Rolando T. Lazaro

  Stron: 804

  Oprawa: miękka

  Rok: 2021

  ISBN: 9788362526116

  Niniejsza pozycja książkowa pokaże Ci jak dokonać badania przesiewowego w przypadku chorób układowych i innych stanów patologicznych, które mogą podszywać się pod zaburzenia nerwowo-mięśniowe i mięśniowo-szkieletowe. Publikacja zawiera zarówno czerwone (objawy alarmowe), jak i żółte flagi (objawy ostrzegawcze), dzięki którym będziesz w stanie rozpoznać nieprawidłowości z zakresu schorzeń spoza standardowej praktyki fizjoterapeutycznej.

  NAJWAŻNIEJSZE DLA CZYTELNIKA CECHY KSIĄŻKI

  WYJĄTKOWOŚĆ POZYCJI! Pięciostopniowy model badania przesiewowego obejmujący naukową, obiektywną, wyważoną i metodologiczną analizę informacji zebranych z wywiadu chorobowego, ocenę czynników ryzyka, obrazu klinicznego, objawów współistniejących i wreszcie zawierający analityczne podsumowanie.
  WYJĄTKOWOŚĆ POZYCJI! Opisy przypadków, zaprezentowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie kliniczne o zasięgu światowym, które pozwolą Ci wdrożyć właściwe postępowanie różnicujące oraz podjąć potencjalną decyzję o kontynuacji leczenia lub o skierowaniu chorego na konsultację lekarską.
  POZYCJA ZAWIERA:

  Ocenę stanu pacjenta w odniesieniu do rekomendacji i standardów APTA
  NOWE treści dotyczące zdrowia kobiet, które poszerzają dotychczasową wiedzę i podnoszą rangę tej problematyki.
  Analityczne podsumowania z krótkim opisem, zawierające tabele, rubryki, pytania diagnostyczne, krytyczną ocenę obrazu klinicznego i przykłady kazuistyczne.
  Konkretne narzędzia badania przesiewowego i „checklisty” przydatne klinicznie.