✦ Najtańsza i Największa Księgarnia Medyczna ✦ Sprawdź Naszą Ofertę!" /> Diagnostyka obrazowa w traumatologii. A Survival Guide - Książki medyczne - internetowa księgarnia medyczna online
img
img

Diagnostyka obrazowa w traumatologii. A Survival Guide

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Edra Urban & Partner
 • Stara Cena: 89,00 złCena: 77,43 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Diagnostyka obrazowa w traumatologii. A Survival Guide

  Autor: N. Raby, L. Berman, S. Morley, G. de Lacey

  Wydanie: 3

  Rok: 2018

  Format: 14.5x21.0cm

  Stron: 384

  Oprawa: miękka

  ISBN: 9788366067219

  Książka ta nie jest kolejnym podręcznikiem radiologii ortopedycznej. Jej celem jest zwięzłe, a zarazem kompleksowe przedstawienie właściwego procesu diagnostyki radiologicznej urazów układu kostnego w warunkach oddziałów ortopedycznych i szpitalnego oddziału ratunkowego (SOR).
  Niepodważalną zaletą książki są zawarte w niej wysokiej jakości zdjęcia, a towarzyszące im schematy widocznych na zdjęciach zmian stanowią niezwykle cenną pomoc w procesie diagnostycznym i zwiększają istotnie wartość dydaktyczną tej publikacji.
  Każdy rozdział wzbogacono o przejrzyste tabele, służące zarówno prezentacji występujących objawów, których klinicysta nie powinien przeoczyć w procesie diagnostycznym, jak i omówieniu pułapek mogących ten proces utrudnić. Na końcu każdego rozdziału czytelnik znajdzie podsumowanie kluczowych zagadnień, co pozwoli mu na ugruntowanie zdobytej wiedzy. 
  Książka skierowana jest przede wszystkim do lekarzy radiologów, ortopedów traumatologów oraz lekarzy specjalizujących się w tych dziedzinach. Z pewnością pomocna będzie wszystkim lekarzom pracującym w ośrodkach urazowych oraz w izbach przyjęć.