Dermatologia estetyczna - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Dermatologia estetyczna

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Termedia
 • Stara Cena: 270,00 złCena: 229,99 zł
 • Ilość:
  imgDARMOWA DOSTAWA
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Dermatologia estetyczna

  Autor: praca zbiorowa pod redakcją Waldemara Placka

  Format: A4

  Stron: 432

  Oprawa: miękka

  ISBN: 978-83-7988-105-5

  Rok: 2016 Dodruk: 2020

  „Dermatologia estetyczna” pod redakcją profesora Waldemara Placka jest pierwszym tak całościowym opracowaniem w Polsce przedstawiającym szeroki przegląd metod zabiegowych stosowanych obecnie w kosmetologii i medycynie estetycznej.
  Książka w 53 bogato ilustrowanych rozdziałach przedstawia w sposób bardzo praktyczny problematykę dermatologii zabiegowej poszerzoną o tematy z zakresu historii, prawa, psychologii i anatomii. Na uwagę zasługują rozdziały omawiające powikłania
  po zabiegach estetycznych, a także poświęcone lekom i suplementom diety stosowanym w dermatologii estetycznej i pielęgnacji.
  Autorzy przedstawiają precyzyjne i szczegółowe opisy wykorzystywanych technologii, sposobów kwalifikowania pacjentów, technik zabiegowych, postępowania pozabiegowego, objawów ubocznych i sposobów ich leczenia, a także alternatywnych metod postępowania. Zawarte w książce informacje są zgodne z aktualnym stanem wiedzy i poparte piśmiennictwem, którego spis zamieszczono
  po poszczególnych rozdziałach. Bardzo bogata i oryginalna dokumentacja ikonograficzna przeprowadzanych zabiegów i procedur znacznie zwiększa wartość dydaktyczną i praktyczną tego podręcznika.