Dermatologia cyfrowa - Książki Medyczne - Najtańsza Księgarnia Medyczna
img
img

Dermatologia cyfrowa

  • Dostępność: Brak
  • Wydawca: Cornetis

Tytuł: Dermatologia cyfrowa

Autor: dr n. med. Grażyna Kamińska-Winciorek

Rok: 2008

Liczba stron: 120

ISBN: 83-919540-4-8

"Atlas i podręcznik Dermatologia cyfrowa dr med. Grażyny Kamińskiej-Winciorek to zwięzły, obrazowy przewodnik po występujących najczęściej obrazach dermatoskopowych, kapilaroskopowych, trichoskopii cyfrowej. W prosty sposób przedstawia zasady diagnostyki wideodermatoskopowej, wideokapilaroskopowej, wideotrichoskopii i wprowadza nas w świat teledermatologii.
Podręcznik ten będzie przydatny nie tylko dla lekarzy specjalizujących się, ale stanowi doskonały atlas dla dermatologów, lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną, reumatologów i chirurgów, szczególnie chirurgów onkologicznych."

/Recenzja — prof. dr hab. n. med. Waldemar Placek/

"Książka jest wysokospecjalistycznym podręcznikiem przygotowanym przez Autorkę, która od szeregu lat zajmuje się omawianymi zagadnieniami w śląskim ośrodku dermatologicznym. Na łamach tej pozycji dr n. med. Grażyna Kamińska-Winciorek przedstawia nie tylko wiedzę płynącą ze zgłębiania piśmiennictwa, ale i dzieli się własnym doświadczeniem klinicznym i przemyśleniami, co z pewnością należy uznać za walor książki. Godnym podkreślenia jest fakt, że maszynopis napisany jest ładną polszczyzną, co wpływa na przyjemność lektury. Rzetelne podejście Autorki do zamierzonego celu
– stworzenia przydatnego, praktycznego podręcznika obrazuje się też w formule pozycji."

/Recenzja -— prof. dr hab. n. med. Jacek Szepietowski/